Будинок за кордоном

Будинок за кордоном. Щорічно в пошуках незабутніх вражень закордонні країни відвідує близько 10 млн. російських туристів. І, звичайно ж, одним з головних є питання: де ж зупинитися…

Більшість любителів мандрів після приїзду в чужу країну відразу ж прямує до готелям, але є й такі, які віддають перевагу домашній обстановці. Одне міжнародне агентство нерухомості провело дослідження, яке показало, що понад 200 тисяч громадян Росії орендують житло за кордоном на довгий термін – більше одного місяця.

Якщо ще врахувати кількість туристів, що орендують квартири чи будинку на більш короткий термін, то число російських орендарів наблизиться до 1,5 млн.

Значна частка орендарів на тривалий термін припадає на громадян, які працюють і отримують освіту за кордоном. Як правило, вони вибирають такі країни як США, Канада, Німеччина, Франція, Китай, Іспанія, Італія і ряд інших країн Євразії та Африки.

Чималі надходження за короткочасну оренду забезпечують російські жителі Туреччини, Єгипту, Таїланду, Кіпру, Україні, Болгарії та інших курортних країнам.

Будинок за кордоном

Величезною популярністю у відпочиваючих користуються квартири і будинки на узбережжі і біля гірськолижних курортів. Причому, економ-клас популярних курортів іноді коштує не дорожче, а то й дешевше, житла на російських курортах і в Підмосков’ї.

Найдорожчим є житло, яке здається в оренду на Кіпрі, Лазурному березі Франції, півночі Італії, а також на гірськолижних курортах Франції, Канади та Австрії. До речі, таке житло користується вкрай низьким попитом.

Безумовно, важливим є питання вартості житла. Так, економ-клас у Таїланді, Туреччині, Єгипті та Чорногорії варто порядку 100-400 доларів США за місяць оренди. Якщо фінансовий добробут дозволяє більш якісне житло, то вам варто розглянути пропозиції за 700-1500 євро.

За таку суму можна вибрати стоять апартаменти в Іспанії, Північній Італії та на Кіпрі. Для любителів шикарного відпочинку підійдуть елітні апартаменти на гірськолижних курортах Канади, Австрії, Франції, Лазурному березі Франції або в таких світових столицях як Нью-Йорк, Париж, Лондон і т. п.

Оренда такого житла обійдеться, ні багато, ні мало, в 3 000 доларів і більше. Подобова оренда житла в Болгарії або Чорногорії становить 45-50 євро, в розпал курортного сезону – не менше 60-80 євро. Для тих, кому подобається відпочивати в приватних будинках, орендна вартість вілли буде перевищувати 150-200 євро на добу…