Бувають проблеми зі старими поверховими будинками?

В даний час по Москві існує чимала кількість житлових будинків, які вже не відповідають нормам нормального житла…

До них відносяться в основному старі 5-ти поверхові будинки, які хочуть знести найближчим часом. Відповідно до законодавства нашої країни, власникам старих будинків, повинні надати житло, нічим не відрізняє від попереднього, тобто рівноцінне житло.

проблеми зі старими поверховими будинками

Але не всі з нас уявляють, що це і які при цьому існують гарантії наших прав. Конституція РФ передбачає в статті 35, частина 3-я, що знесення житлових будівель громадян, які відходять під державні потреби, можливі тільки після оцінки і рівноцінного відшкодування всіх можливих витрат, які виникають у власника житла.

Відповідно до цього закону власник житла отримує відшкодування або в грошовому еквіваленті, або в натуральній формі, тобто рівноцінну квартиру.

Грошова вартість обчислюється за ринковою вартістю житла на даний момент, з вирахуванням не вироблених ремонтних робіт.

Рівноцінне житло, обов’язково відповідає розміру грошової компенсації. Оцінка житла для всіх однакова, але якщо виникають спірні ситуації, то можливо залучення незалежних експертів, послуги яких зобов’язана сплатити отселяющее особа.

Всі суперечки, що виникли в процесі виселення, вирішуються на судовому рівні. Таким чином, рівноцінне житло – це житло, яке відповідає ціні старого житла, на даний момент…