Чого боятися на новокупленої квартирі?

У нашому сучасному світі покупка нової квартири може бути завжди пов’язана з певними ризиками. Таких ризиків величезна кількість. Шахраї продумують безліч способів, як обдурити покупців…

Перший спосіб полягає в тому, що шахраї продають покупцям своє житло, отримують за його продаж гроші, а потім подають позов до суду, щоб визнали угоду недійсною. У такому разі згідно з рішенням суду шахраєві повертають квартиру, а покупцям гроші.

Але, як правило, щоб уникнути податків, шахраї вказують у договорі набагато меншу суму грошей, ніж та, що була заплачена покупцями. Тому покупці отримають менше грошей, ніж витратили.

Другий спосіб шахрайської схеми полягає в тому, що як тільки покупці в’їжджають в нову квартиру, виявляється, що в ній все ще прописаний старий господар, і виписуватися він не збирається. Покупцеві просто неможливо жити в своїй купленій квартирі.

Бувають випадки, коли квартиру продають відразу декільком покупцям. Угоди здійснюються за документами, на які виготовляються дублікати. Як тільки шахраї укладуть угоди з кількома покупцями, вони зникають і їх неможливо знайти.

Четвертий спосіб шахрайства – це продаж квартир за підробленими документами. Способів, як оформити такі документи багато. Буває, що від імені померлої людини складають підроблене заповіт.

Чого боятися на новокупленої квартирі?

За допомогою підкуплених людей, шахраї отримують доступ до особистих даних померлих людей і на підставі таких даних оформляють підроблене заповіт на стороння особа. Такий заповіт подається в суд для того, щоб отримати спадщину.

Як тільки шахрай набуває право спадкування, він швидко продає майно. А справжні родичі природно оскаржують таке заповіт. В результаті покупець залишається і без грошей і без квартири.

Не варто купувати квартиру, яку продають по генеральній довіреності. Часто довіреність може бути фальшивою, і господар квартири може навіть не брати участі в змові з шахраями. Він просто у від’їзді або навіть не здогадується про те, що його квартиру намагаються продати.

Без допомоги подкупного нотаріуса шахраям таку операцію здійснити не вдасться. Таку фальшиву доручення нотаріус сам приносить до реєстру. Тому інші документи на квартиру дуже швидко і легко проходять перевірку на справжність.

При купівлі нової квартири не потрібно поспішати розлучатися зі своїми грошима, краще все мільйон разів перевірити…