Чому дорожчає земля в регіонах?

Практично весь час, всі області Російської Федерації переживають дуже різке зростання цін на нерухомість…

Продавці нерухомості намагаються всіма можливими шляхами шляхами, отримати максимальний прибуток і при цьому відразу ж перебираються в інший регіон, який ще не встиг виснажитися в гонитві за нерухомістю.

Останній такий вибух нерухомості припав на столицю Росії. Вичавивши все соки, інвестори попрямували в Підмосков’ї, Санкт-Петербург, Калінінград і Сочі.

Ціни на земельні ділянки почали рости ще в далекому 1996 році. Саме в той час інвестори просто на просто скуповували колгоспні ділянки за мізерною ціною. Коли до цього додумалися всі інші, почалася масштабна ажіотаж.

Ті інвестори, які встигли вкласти свої кошти в колгоспні землі, в майбутньому отримали гігантську прибуток. Адже в ті роки сотка коштувала всього 30-100 доларів, а зараз ціна становить від 1000 до 10000 доларів.

5 років тому у Москві розпочався грандіозний ріст цін на нерухомість, в результаті даного зростання земля подорожчала в 2-3 рази.

Ціни на земельні ділянки Підмосков’я зростають зростають завдяки акціям, які спрямовані не піар ще не побудованих котеджних селищ. Починаючи з 2001 року, ціни на земельні ділянки піднялися приблизно в 6 разів.

дорожчає земля

Сильне зростання цін на землю помічений також в Калінінградській області, яка на даний момент є просто раєм для інвесторів, і засоби в неї вкладаються просто неймовірні. Слід зауважити, що вартість сотки землі досі не наблизилася до своєї максимальної позначки, а ціни досі тримаються в інтервалі від 10000 до 25000 доларів за сотку.

Санкт-Петербург теж зіткнувся з відсутністю земельних ділянок під споруди, і це звичайно ж позначилося на цінах. На ціни також має вплив економічного зростання регіону.

Ну а інтерес інвесторів природно позначається на цінах за сотку земельної ділянки. Проявлений інтерес по силі такий же як і до московської. Висновок: слід очікувати сильного підвищення цін.

Курортне місто Сочі має безпосереднє відношення до міст з різко зростаючими цінами. 7 років тому ціни тут зросли в 2 рази. Після того, як Сочі виграло право проводити Олімпійські Ігри ціни так і полетіли вгору.

Але виходячи з прогнозів аналітиків все це викликано лише великим галасом з-за прийдешньої Олімпіади…