Чому купують нерухомість в США?

Цікаво, що понад 20%, взагалі, всього житла на території США купують саме іноземці. Чому такий високий відсоток іноземних інвесторів…

Напевно, вся річ тільки в тому, що в багатьох країнах зберігається зміцнені думка про те, що володіння нерухомістю на території Америки – це, як і раніше, ознака успіху, критерій ознака достатку і високого соціального статусу.

Давайте відразу зазначимо, що на території кожного штату США діють різні закони, і тому, те, що можна зробити з нерухомістю в одному штаті, в іншому – може запросто каратися законодавчою базою.

Іншими словами, при здійсненні покупки нерухомості на території Америки вам ніяк не обійтися, як і без юридичної, так і без ріелтерської допомоги.

США – одна з найбільш розвинених країн сучасного світу, і тому квадратні метри тут завжди цікавили велика кількість покупців. Як відомо, високий попит – висока ціна, тому, на сьогоднішній день, тутешня нерухомість вельми і вельми дорога.

Хоча намічається досить істотний спад цін на квартира, квартири і вілли в багатьох районах США, що викликало сформовану думку ріелторів про те, що на сьогоднішній день тут можна придбати з вигодою, як квартиру для постійного проживання, так і інвестиційну привабливість вкладень на житло в США.

нерухомість в США

Поточна економічна криза рано чи пізно закінчиться, і тоді ціни на нерухомість в цій країні негайно злетять до власного докризового рівня.

Необхідно зазначити, що у кожному з районів Сполучених Штатів нерухомість по-своєму унікальна і приваблива.

Так, візитною карткою процвітаючого бізнесмена буде квартира в фінансовій столиці світу – Нью-Йорку, а воістину шикарний особняк, розташований в Майамі, стане вельми і вельми гідною резиденцією для будь VIP-персони.

Де ж купують нерухомість яскраві представники вітчизняного шоу-бізнесу? Ясна річ, у царстві вічного літа – Флориді!

Отже, найдорожча нерухомість США розташована в Каліфорнії, Чикаго і Нью-Йорку. Як наслідок, жити тут європейцеві з середнім достатком буде дуже і дуже накладно.

Втім, ці міста – адже далеко не вся Америка?

В тому і чарівність США, що тут зібрана найрізноманітніша нерухомість самих різних напрямків, стилів та цінових рівнів…