Чому купують нерухомість за кордоном?

Криза кризою, а інтерес російських громадян до об’єктів закордонної нерухомості зберігся, якщо не сказати, зріс. Якщо простудіювати новини і подивитися, як поживає ринок нерухомості в останні місяці, то картина досить виразна…

Заможні росіяни штурмують ринок нерухомості в Лондоні, причому, головним чином, віддаючи перевагу престижним фешенебельним районам типу Челсі, Найтсбрідж або Кенсінгтон. Також прикупаются і в Туреччині, Греції, Болгарії та інших курортних країнах.

Мати віллу на лазурному березі для людей, не обмежених у коштах, стало чимось на зразок обов’язки, як мати дачу – для людини середнього достатку.

Хоча, справедливості заради, варто відзначити, що покупка нерухомості за кордоном – не завжди справа престижу для багатих. Досить чітко спостерігається тенденція не дозвільного придбання закордонного житла, а дуже навіть зі змістом, вірніше, з завданням на ньому заробити.

Купівля нерухомості за кордоном, в якості інвестицій – це тренд, який має під собою досить міцну основу. Закордонна нерухомість може приносити дуже непоганий дохід, якщо взятися за справу з розумом. У деяких щасливчиків інвестиції окупаються вже в перші роки експлуатації придбаного житла.

Живі гроші з нерухомого майна приносить, головним чином, його оренда. Деякі ризикують купувати будинки з метою їх перепродажу.

Якщо з’явилися більш чи менш вільні кошти, які можна вкласти в добру справу, то інвестиції в зарубіжну нерухомість – один з варіантів. Тільки перш ніж радувати своїм рішенням ріелторів та представників відповідних агентств, не завадить провести власний огляд нерухомості.

нерухомість за кордоном

Головне, не приймати всерйоз все те, про що вам буде зі знанням справи тлумачити ріелтор. Він, звичайно, призведе вам купу блискучих прикладів, навіть продемонструє графік зростання цін на пропоновані їм будинки і квартири. Крім цього, вартість нерухомості може бути досить низькою, незважаючи на всі переваги житла.

І все ж, не поспішайте оформляти документи, поки не проведете повну оцінку нерухомості. Адже справжня вартість нерухомості, крім ринкової ціни, включає в себе також витрати на ріелторські комісійні, юридичну реєстрацію, щомісячні комунальні послуги, податки, і, бог знає, яку суму доведеться викласти у разі необхідності проведення ремонту. А послуги будівельників, архітекторів, дизайнерів за кордоном дешевими не назвеш.

Для чого потрібен огляд нерухомості? В першу чергу, щоб визначити для себе найбільш вигідний сегмент ринку. Потім виробляємо розрахунки, в яких необхідно відобразити різницю між реальною вартістю нерухомості і її потенційної віддачею у вигляді орендної ставки.

Здійснивши оцінку нерухомості з точки зору її «арендоспособности», при хороших результатах можна вже приступати до більш рішучих дій.