Чому населення США залишається без житла?

Чому населення США залишається без житла? Такий заголовок цієї статті – не що інше, як настання економічної кризи в США, а, може бути, і в усьому світі. Вилучення будинків і квартир у американського населення поставило нові рекорди, порівняно з 2006 роком…

У 2006 році в січні місяці у жителів США було відібрано понад 7 000 квартир, з причини непогашеної іпотеки, та, якщо подумати, то це не така вже й велика цифра для паніки, але, якщо брати в загальному, то цифра просто приголомшує.

Протягом 5 років, аж до 2011 року в США було відібрано понад мільйон квартир і будинків. Така величезна цифра наштовхує лише на одну думку – це дуже великий відсоток безробіття, який чомусь замовчується від Європейської коаліції.

Незважаючи на це, регулятори США в минулому році здійснили небезпечний крок, який повинен був врегулювати вилучення квартир, і, тим самим, припинити паніку серед населення.

План полягав у припиненні вилучення квартир на невизначений термін, і, до загального здивування, банки пішли на поступки і призупинили вилучення квартир, але не минуло й кілька місяців, як знову у жителів Америки стали відбирати житло, і в цьому немає нічого дивного.

Відсоток безробіття стоїть на місці, а відсоток боржників по іпотеці продовжує зростати. Тут немає нічого дивного, адже застій по вилученню квартир банками у населення США викликав величезні фінансові втрати, а також з’явилися нові проблеми у вигляді шахраїв, які скористалися банківськими «послугами».

Чому населення США залишається без житла?

Американські аналітики бачать тільки один вихід з даної ситуації. Це, звичайно ж, федеральні резерви, які повинні забезпечити населення робочими місцями, і, тим самим, зменшити відсоток безробіття, що згодом зменшить відсоток невыплачиваемых іпотек.

Це єдиний вихід, який здатний запобігти чергову хвилю економічної кризи і американського соціального застою, але, на жаль, такий план не спрацює, якщо не призупинити видачу іпотек, які користуються великою популярністю серед американців з-за своєї низької процентної ставки.

В Америці іпотеку набагато легше і економніше отримати, ніж кредит. Свого часу цим скористалися, практично, 5% всього населення США. Це чималий відсоток, якщо вважати, що США перебувають у трійці найбільш населяемых країн світу.

Ситуація в США на даний момент настільки плачевна, що відсоток безробіття і втрати житла становить 10% від усього населення Штатів, і фахівці дуже стурбовані цією ситуацією, адже, якщо відсоток продовжує зростати і досягне 15%, то новий економічна криза в світі буде неминучий…