Чому нерухомість Греції подешевшала?

Всі прогнози з приводу цін на нерухомість в Греції впали, коли грянула справжня криза. Ціни впали, причому, з гучним стуком…

Ріелтори в Росії оцінюють реакцію потенційних покупців житла в Греції, в цілому, позитивно.

Покупці стали значно жвавіше цікавитися цінами і загальним ринком у Греції. Подібні тенденції, природно, обумовлені різким зміною умов покупки.

Основний інтерес для росіян зараз представляють об’єкти середнього і нижнього цінових рівнів.

На кінець травня – початок червня вже можна було придбати нерухомість в Греції в таких цінових секторах: дорогі квартири в сучасному секторі ?50-70 тис., таунхауси – ?90-150 тис., вілли – ?50-70 тис.

А, що стосується зовсім бюджетних покупок, то ціни знизилися на них в таких межах – ?25-30 тис. за невелику квартиру студію (вторинний ринок житла).

Також ріелтори вважають (за опитуваннями покупців), що криза в Греції зовсім не впливає на ставлення покупців до купівлі нерухомості в Греції, і повідомлення про її катастрофічному економічному стані не лякають росіян, включаючи і фактори можливого виходу Греції з Євросоюзу і переходу на рідну драхму.

Якщо хтось у Росії і збирався купити собі віллу на курортах цієї країни, то він її купить, тільки дешевше. А ось, якщо що і впливає на грецький ринок нерухомості, то це дії уряду.

Воно збирається виставити на продаж, ні більше, ні менше, – об’єкти, які перебувають у державній власності. Відразу можна спрогнозувати ще більше здешевлення нерухомості.

нерухомість Греції

Крім цього, уряд прийняв рішення посилити відповідальність і покарання за будинки, побудовані, нібито, незаконно. Чому нібито? Тому що це питання неодноразово піднімалося в Греції, і досі залишався спірним.

Як розповіли російські ріелтори, справа в тому, що уряд цієї країни не до кінця знає, що це за нерухомість (мається на увазі державна). Зазвичай стан таких об’єктів залишає бажати кращого.

І єдиною привабливістю для покупців та інвесторів буде їх місце розташування. Тому, «поклавши око» з Росії на таку нерухомість, потрібно не просто залишити заявку брокеру на вибір об’єкта, а дати йому доручення в обов’язковому порядку ретельно перевірити всі дані і навести всі можливі і неможливі довідки з приводу нього.

Природно, мова йде про інвестиції в дуже великих розмірах. А, щодо «незаконних» будинків, то сьогоднішні домовласники отримують прекрасну можливість «під шумок» легалізувати всю свою нерухомість ще до кінця літа цього року. Як відомо, «у мутній воді добре ловиться риба»…