Чому нерухомість в Греції перспективна?

Кожен рік тисячі і тисячі туристів стікаються в Грецію і на її острови для відпочинку, але, на диво, до недавнього часу, порівняно небагато іноземці придбали тут нерухомість у власність…

Олімпіада в Афінах 2004 року сфокусувала надзвичайний міжнародний інтерес до цієї країни, що дало поштовх розвитку туризму і, як наслідок, виник високий попит на оренду житла.

А це, в свою чергу, послужило стимулом до пожвавлення ринку нерухомості.

Тим не менш, ціни як і раніше являють собою гарне співвідношення в порівнянні з цінами на будинки в інших країнах – лідерах Середземномор’я.

І з її жарким літом, прекрасними пляжами, низькою вартістю життя, багатством історичних і культурних пам’яток, Греція, схоже, залишиться однією з найпопулярніших країн серед інвесторів і туристів.

Ринок нерухомості надзвичайно широкий: від традиційних кам’яних будинків до шикарних нових апартаментів.

Вартість залежить від стану і місця розташування. Наприклад, покупка на таких популярних островах, як Крит, Корфу, Родос обійдеться дорожче, ніж покупка в глибині материка.

нерухомість в Греції

Будинок з трьома спальнями в Греції обійдеться вам від 148 000 до 500 000 євро, а двокімнатна квартира буде коштувати від 89 000 до 350 000 євро.

У британських покупців найбільшою популярністю користуються грецькі острови, в той час як у традиційних фаворитів у німців, скандинавів і жителів Східної Європи числиться материкова Греція.

Крит є, мабуть, найпопулярнішим з островів, зокрема, у пенсіонерів. З іноземних власників нерухомості 80 відсотків є британцями.

Багатство історії цього чудового острова, різноманітний ландшафт: від засніжених гірських вершин до гарячих піщаних пляжів приваблюють сюди масу відпочиваючих цілий рік. А це хороший потенціал в плані здачі нерухомості в оренду.

Тим , хто шукає менш усталений ринок, варто звернути увагу на Пелопоннес – півострів у південній Греції. М’який клімат, мальовничі пейзажі і не менш багата історія в поєднанні з перспективою зростання вартості вашої нерухомості в подальшому викликає все більший інтерес у потенційних покупців…