Чому важливо правильно визначити ліквідність нерухомості?

Ліквідність квартири – це словосполучення стоїть на першому місці за частотою використання в мовленні, професійного ріелтора…

Адже ліквідність – це, мабуть основна економічна характеристика будь-якого товару та нерухомості зокрема.

Чим вище ліквідність вашої власності тим більше шансів її продати чи здати в оренду швидко.

Якщо говорити професійною мовою, то ліквідність – це здатність товару бути проданим в найкоротші терміни за ціною, яку диктує ринок.

Тепер, давайте розберемося, чому так важливо правильно визначити ліквідність вашої власності.

У більшості випадків виставлену на продаж нерухомість спочатку оглядає фахівець, який і допоможе правильно оцінити її ліквідність.

ліквідність нерухомості

У свою чергу правильно оцінивши ліквідність житла значно простіше правильно сформувати на нього ціну.

Наприклад, по тим чи іншим параметрам ваша квартира є неліквідною, а ціну на неї ви встановлюєте так якби вона була високоліквідної.

Як Ви думаєте, чи буде у Вас можливість швидко здійснити продаж?

Швидше всього, що ні. Ліквідність низька, а ціна непомірно висока, тим більше, що ціна також є одним з факторів, що впливають на ліквідність нерухомості.

Саме з цього готуючи квартиру до продажу, слід приділити особливу увагу оцінці її ліквідності. Оцінити ліквідність квартири можна як самостійно так і з залученням спеціаліста, як уже говорилося вище.

Не упускайте цей момент, адже знаючи ліквідність своєї власності Ви максимально правильно встановіть на неї ціну та найкоротші строки здійсніть операцію продажу…