Чому зриваються терміни здачі житлових будинків?

Для потенційних покупців житла в споруджуваних будинках важливою умовою є строк здачі будинку в експлуатацію. Інакше кажучи, термін подання будинку Державної комісії…

Багато хто на цей термін і орієнтуються, вибираючи ту чи іншу новобудову. Термін набуває для них найважливіше значення.

Логіка покупців зводиться до того, що якщо забудовник збирається побудувати будинок в такі стислі терміни, то, мовляв, фірма вельми солідна і з нею варто «замутити».

Знають про це і самі забудовники, які з метою залучення пайовиків навмисне занижують терміни будівництва. Такий рекламний хід. Будівельники лукавлять, прекрасно розуміючи, що не зможуть укластися в терміни, погоджені в договорі.

Для них це не реальні терміни, тим не менш, йдуть на обман. Отже, в даному випадку термін здачі будинку вже буде зірваний, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Як бачите, вина будівельників наявності.

В даний час стало буденним явищем, що терміни здачі будинків повсюдно зсуваються. До цього звикли, як забудовники, так і пайовики.

Будівельники заявляють у своє виправдання, що, мовляв, термін зірваний через необхідність провести узгодження величезної кількості проектно-дозвільної документації.

терміни здачі житлових будинків

Безумовно, частка правди в цьому є. Але чому ж тоді деякі забудовники примудряються здавати житлові будинки в терміни? Як же вони «викручуються»? Повірте, що тут щось не так. Іншою причиною, що призвела зрив терміну, будівельники називають відсутність зовнішніх інженерно-технічних мереж.

Дані мережі повинні підводитися до будівельної майданчику у визначені терміни, але, як правило, своєчасно не підводяться.

Тому, нібито, термін здачі будинку і зрушив. Так, «розумом Росію не зрозуміти»! Безперечно, що зрушити терміни можуть і непередбачені обставини.

Наприклад, хтось із підрядників не виконав свої зобов’язання або раптово виявлені комунікації, не позначені на карті.

Більш того, і контролюючі органи, щоб показати, що «не дарма їдять свій хліб», можуть призупинити будівництво по тим або іншим причинам. Коротше, Росія це вам не Швеція. У нашій країні статися може все, що завгодно…