Чи варто купувати елітну нерухомість?

Сьогодні ринок нерухомості пропонує широкий вибір житла, як первинного, так і вторинного. В даний час неможливо виділити якусь закономірність і передбачити, яким буде попит, – думки фахівців з цього приводу розходяться…

На думку експертів компанії «Садиба», першість у новобудов. Це вони пояснюють тим, що нерухомість в нових будинках продається масово, серією.

Адже у продаж надходить не одиничне вторинне житло, а багатоквартирний будинок.

Начальник відділу елітних новобудов компанії Absolute Realty Advisors Ірина Комкова стверджує, що у зв’язку з інвестиційної зацікавленістю клієнтів зріс інтерес покупців до новобудов.

Директор відділу житлової елітної нерухомості агентства нерухомості Knight Frank Катерина Тейн зазначає, що житло, яке раніше на ринку нерухомості, тепер продається за більш високою ціною, адже фахівці, які працюють з первинним житлом, пасивні в його просуванні, до того ж відчувається дефіцит новобудов.

У зв’язку з даною ситуацією на ринку житла агентство Knight Frank націлена на роботу з вторинною нерухомістю, тим більше, що операції з таким житлом зараз не потребують витрат на їх просування.

А ось співробітники компанії EVANS стверджують, що і первинне і вторинне житло однаково затребувані, адже погляди покупців на нерухомість різні.

Людині, яка бажає вкласти гроші в нерухомість або просто вселитися в свою квартиру, підійдуть новобудови.

Якщо ж у майбутнього власника нерухомості немає часу ні на очікування, ні на наступний тривалий ремонт або він поспішає з заселенням, то йому, зрозуміло, підійде вторинне житло.

купувати елітну нерухомість

У Москві будь-яка покупка або оренда елітного житла затратні. Але все-таки знайте, що, купуючи таку нерухомість, Ви купуєте не тільки особистий життєвий простір і цінні квадратні метри, але і вигідно вкладаєте гроші.

Необхідно зазначити, що сьогодні власниками елітного столичного житла все частіше стають іногородні. А ось беруть житло в оренду найчастіше іноземці, а також росіяни, не готові ще вкладати кошти в нерухомість або просто не потребують в ній.

Ігор Шубін, співробітник Soho Realty, зазначає, що орендують елітне житло, в основному люди, які мають вільні гроші, так як їм зручніше знайти за короткий термін квартиру, відповідну за статусом, ніж витрачати час і кошти на покупку житла.

Але найчастіше це відноситься, зрозуміло, до іногороднім. Для них, що бажають залишитися в столиці Росії, орендувати житло – це всього лише тимчасово вирішити свої проблеми. А питання покупки свого столичного житла для такої категорії покупців все одно залишається пріоритетним, навіть, незважаючи на зростання вартості квартир та кількості пропозицій на ринку нерухомості…