Чи варто купувати квартиру в бідних районах?

Людині обов’язково потрібно житло, щоб почуватися там себе захищеним. Не маючи власного будинку дуже складно обзавестися родиною. Адже без житла людина відчуває стрес, усвідомлюючи, що в цілому світі у нього навіть немає куточка, де він може відчути себе щасливим…

Тому люди все життя прагнуть накопичити грошей, щоб купити свою власну квартиру. Якщо грошей ніяк не вдається накопичити, вони беруть іпотеку. Але потім довгий час виплачують кредит.

Придбання квартири – це дуже важлива покупка, тому потрібно дуже ретельно і грамотно підійти до цього питання. У будь-якому місті представлений величезний вибір нерухомості: від елітних квартир в центрі міста, до квартир в бідних районах. Як вибрати квартиру серед усіх цих пропозицій, щоб потім не розчаруватися?

Як правило, не у всіх вистачає коштів на покупку квартири в елітному районі міста, навіть за умови, якщо брати іпотеку. Тому варто подумати і про квартири, які розташовуються в бідних районах міста.

Виникає питання: чи варто купувати квартиру в бідному районі? Перш ніж зважитися на покупку житла в такому районі, необхідно проаналізувати, як надалі цей район буде розвиватися.

Чи варто купувати квартиру

Зверніться за допомогою до ріелтору, щоб переглянути різні варіанти квартир, розташованих в районі. Якщо поруч з будинком є супермаркети, школа, поліклініка – це вже добре. Зараз дуже багато депутатів намагаються провести які-небудь заходи по поліпшенню добробуту бідних районів.

Ремонтують будинки, будують дороги, відкривають школи, дитячі сади, магазини, озеленюють паркові зони, відкривають дитячі майданчики. Звичайно, не все відразу робиться, найчастіше бурхлива діяльність розгортається перед виборами, але поступово бідний район облагороджується. Спробуйте уточнити у ріелтора, чи існують якісь заходи по поліпшенню життєвого рівня в районі.

Якщо район бідний, це зовсім не означає, що він непридатний для житла. Якщо звичайно по всьому району не встановлені наливайки, де постійно стирчать натовпу п’яних мужиків і процвітає хуліганство. В такому районі краще не купувати квартиру, щоб потім не виникло складнощів.

Не слід вестися відразу ж на перші-ліпші пропозиції, краще ретельно підбирати собі квартиру, адже Вам потім в ній жити, а несприятливі умови для житла тільки зіпсують Вам життя. Власне житло повинне приносити радість, комфорт і захищеність від навколишнього світу, а не роздратування жаль про купівлю…