Чи варто переїжджати з центру в спальний район?

Дуже сильно помиляються ті потенційні покупці квартир, які при виборі нерухомості віддають перевагу виключно метражу, вартості та планування…

І часом забувають, що велике значення має район, в якому розташована, або ще тільки буде розташовуватися їхня квартира. Але, рано чи пізно, будь-якій людині, у плани якого входить придбання квартири, доведеться відповісти на один, далеко не просте запитання: центр або спальний район?

Проблема «спальний квартал або район, центр» не так актуальна в малих містах. Якщо з одного кінця міста в інший можна пішки пройти за якусь годину, то чому б не зупинити свій вибір на квартирі, розташованій на околиці?

А, якщо вже й до роботи рукою подати, та й особистий автомобіль є, – тоді вибір буде зробити зовсім просто.
Які ж причини змушують людей вибрати квартиру в центрі або влаштуватися де-небудь на околиці?

Безумовно, головний недолік центральних міських районів – непроста, якщо не сказати більше, екологічна обстановка.

Так, на околицях теж розмістилися багато великі заводи, але хоча б два спальних району з могутніми деревами, тінистими парками, свіжим повітрям і озерами, де водяться качки, в будь-якому місті є.

Жити в такому затишному місці, мабуть, мріє кожен городянин. І квартиру в центрі, де з вікна видно лише галасливий перехрестя, він би з задоволенням поміняв на тишу околиць.

Це – з одного боку.

спальний район

З іншого – у містах, де населення становить кілька сотень тисяч чоловік, найпрестижнішим зазвичай вважається саме центральний район. Важливі міські об’єкти розташовуються дуже часто поряд з ним.

Це і адміністрація, і Внз, і великі торгові і розважальні центри і готелі. За культурним дозвіллям городяни теж відправляється в центр. Саме тут можна подивитися в музеї цікаву експозицію, в театрі послухати оперу, зробити фотографії пам’яток старовини.

Дуже важливо при виборі району, в якому планується покупка квартири, звертати увагу на рівень злочинності. Зі зрозумілих причин, ріелтори не завжди розповідають своїм клієнтам всієї правди.

Між тим, в будь-якому місті є спокійні райони, а є й такі, які постійно фігурують в оперативних зведеннях.

Втім, квартирні крадіжки та розбійні напади трапляються і в центральних районах. Розташування будинку скаже багато про що. Краще освітлений і затишний дворик, ніж безлюдний пустир навколо новобудови…