Де і як купити дешеву квартиру в Москві?

Досить часто придбати дешеву однокімнатну або багатокімнатну квартиру в столиці без посередників важко…

Так як ціни на житлову нерухомість в Москві занадто високі для типового представника середнього класу. Дешева столична нерухомість користується дуже високим попитом, однак при цьому зрозуміло, що недорога квартира буде значно відрізнятися від елітної московської нерухомості цілим рядом недоліків.

На сьогоднішній день вартість дешевої нерухомості в Москві коливається в межах близько 150 тисяч доларів.

Так що ж представляє із себе недорога житлова нерухомість у столиці та на які поступки потрібно буде піти тим, хто може собі дозволити придбати тільки дешеву квартиру?

Більшість недорогої нерухомості в Москві передбачає подальше вкладення в неї певної суми грошей після її придбання. Також сектор недорогого столичного житла представлений нерухомістю, яка є власністю різних відомств.

Як правило, в таких квартирах проживали робітники фабрик чи заводів. Недоліком даного житла є відсутність у них багатьох зручностей.

У тих же, хто хоче придбати недорогу квартиру без посередників, або з допомогою ріелторів, є кілька способів підібрати для себе підходящий варіант.

Насамперед, за цілком скромні грошові кошти можна придбати житлоплощу, що знаходиться на поточний момент в не дуже хорошому стані. Однак в такому разі потрібно розуміти, що на такий ремонт квартири доведеться неабияк витратитися.

Друге – це може бути житлоплощу, в якій проживає людина вже похилого віку і за яким необхідний догляд, безпосередньо взамін на який він готовий буде запропонувати терміновий викуп своєї квартири недорого і без посередників.

Третє – відносно недорого обійдеться покупцеві придбання невеликої квартири в Підмосков’ї або у віддалених районах Москви.

Також недорогим варіантом є і рішення придбати житлоплощу в ще споруджуваному будинку. Придбати таку квартиру – це значить чекати у неї заселення ще кілька років (і це в кращому випадку).

Придбати квартиру по іпотечному кредиту або в розстрочку – це також може бути виходом із становища, у випадку якщо у вас відразу в наявності немає тієї суми, яка потрібна для купівлі квартири.

Тому іпотечне кредитування дозволяє зробити терміновий викуп тієї площі, яку ви вже давно пригледіли собі, але на придбання якої у вас не вистачало коштів.

житлову площу в Москві

Але при цьому слід гарненько розрахувати ваші сили, оскільки виплачувати гроші за квартиру, яку ви вирішили придбати в кредит, вам доведеться протягом ще декількох десятків років.

Також можливо при обмежених фінансових обставин здійснити не придбання квартири, а її оренду.
Найбільш довготривалим варіантом з усіх можливих є запис на чергу для потребуючих поліпшення їх житлових умов для отримання квартири.

Придбати нерухомість в подібній ситуації вийде дуже навіть не скоро, тому зібрати необхідну суму грошей для того, щоб придбати іншу квартиру, можливо, є більш розумним варіантом.

І останній варіант купити квартиру в столиці недорого за допомогою ріелтерського агентства або без посередників – це підібрати компактний варіант нерухомості, тобто однокімнатну квартиру з досить маленьким метражем.

Однак рішення про придбання такої квартири слід дуже добре обміркувати…