Де найдешевша нерухомість?

Мати нерухомість за кордоном – це показник престижу, власного добробуту та благополуччя. У будь-якому випадку, нерухомість за кордоном купується не дарма. Дуже багато людей говорять про те, що це відмінний спосіб відпочити від насущних проблем. Маючи будинок за кордоном, Ви не замислюєтеся про те, де доведеться переночувати, або жити якийсь час…

У будь-якому разі наявність власної нерухомості за кордоном буде для Вас додатковим бонусом у наданні виду Візи, або взагалі в отриманні громадянства тієї країни, в якій Ви придбали нерухомість. Однак коли мова заходить про придбання нерухомості за кордоном, ми завжди замислюємося про те, в якому ж місті придбати будинок або квартиру.

Наш вибір часто залежить від вартості житла або комерційної нерухомості країн зарубіжжя. Вибір зупиняємо там, де ціни на будівлі найбільш низькі, але далеко не в кожній країні вартість нерухомості так мала, наскільки ми розраховуємо. Але все ж, в яких Європейських країнах найдешевша нерухомість?

Перше місце займається Болгарія. У цій країні завжди була найдешевша нерухомість, що викликає таку сильну популярність і затребуваність у нерухомості в Болгарії у наших співвітчизників. Справа в тому, що країна Болгарія зараз переживає певні фінансові труднощі, простіше кажучи – криза. Цей криза Болгарія переживає самостійно, не особливо поширюючись про склалися проблеми.

У зв’язку з кризою, нерухомість падає в ціні, причому падає настільки швидко і різко, що ще більше ускладнює економічне становище справ у країні. Болгарія – це курортна країна, відповідно, тут з легкістю можна придбати будиночок біля моря, або квартиру у центрі столиці Болгарії. Вартість за квадратний метр тут становить близько 500 євро, хоча на момент ще 2008 року вартість дорівнювала 700 євро.

Однак падіння цін ще не зупиняється, і багато вітчизняні інвестори, бізнесмени і звичайні громадяни з дикими темпами скуповують Болгарські метри. Але Болгарія – це дійсно дуже гарна країна, зі своїм життєвим темпом, історією і сформованими традиціями.

Другою країною по дешевизні нерухомості є Чехія, а за нею йде Польща. Ці країни не відчувають труднощів у фінансовому забезпеченні. Нерухомість тут дешева не з-за того, що вона погана, або чимось відрізняється від іншого виду нерухомості, справа зовсім не в цьому.

дешева нерухомість

Просто, наприклад, в Чехії, зараз йде програма, за якою країна з великими темпами приймає іммігрантів з інших країн і міст.

Відповідно, щоб вони не відчували потреби у житло, вартість на нерухомість знижена в рази, що дозволяє без проблем прикупити собі будинок, квартиру, або будинок під створення власної бізнес-справи. Звичайно, сюди йде величезний і великий наплив іммігрантів, причому не тільки з країн зарубіжжя, але і наших співвітчизників.

Чехія є справді привабливою країною для проживання, як і Польща. Країни славляться тим, що тут життя протікає в спокійному темпі. Країни дуже чисті, тут практично немає ніякої метушні; Польща або Чехія відмінно підійде для людей, що люблять спокій і розмірений відпочинок.

В інших країнах нерухомість теж досить дешева, однак, вибираємо ми все одно ті країни, де вартість квадратного метра найбільш низька. Болгарія, Чехія і Польща лідирують у нинішній гонці, і вже багато громадян Російської Федерації придбали в цих країнах свої будинки. І Ви можете приділити покупці нерухомості в країнах зарубіжжя найбільшу увагу, адже є всі можливості для її придбання!