Де в Європі найдешевша нерухомість?

Покупка нерухомості в Європі стала популярнішою за останні десять років. Пов’язано це з тим, що інвестори всього світу шукають спосіб для вкладення своїх фінансів, причому вкласти всім хочеться максимально вигідно. За фактом кажучи, придбати нерухомість можна абсолютно різну…

Наприклад, комерційна нерухомість коштує дорожче, ніж житлова нерухомість. В основному купують будинки для житла. Але, як відомо, віза надає нам можливість перебувати на території зарубіжжя тільки якийсь певний час. Якщо купувати будинок тільки для того, щоб там жити, це ідея хороша, але не прибуткова.

Якщо купується комерційна нерухомість, то тоді з’являється реальна можливість заробляти гроші своєю нерухомістю. Отримавши робочу візу, можна організувати свій бізнес на території країн зарубіжжя, і це буде не тільки вигідним способом інвестицій, але і відмінним джерелом заробітку.

Завжди хочеться заробляти більше, оскільки немає зайвих грошей, і, власне, не буває. Але хочеться купити нерухомість дешевшу, ніж купувати нерухомість в Росії. Російські ціни на нерухомість дійсно досить високі.

У Європі вартість нерухомості трохи нижче. У даній статті ми розглянемо ті варіанти, де нерухомість коштує дешевше, по відношенню до інших країн.

найдешевша нерухомість

Ви не повірите, проте нерухомість в Європі можна придбати і за сто тисяч рублів. Наприклад, за такі гроші в Болгарії можна купити квартиру, яка потребує ремонту. А за сто п’ятдесят тисяч можна купити квартиру, в якій вже є ремонт, та й сама квартира буде знаходитися в одному з найперспективніших районів Болгарії.

Приблизно така ж ситуація і в Естонії, і в Чехії, тільки в останній трохи дорожче. Польща теж пропонує прийнятні ціни на покупку нерухомості. Трохи далі знаходиться Німеччини, де теж можна придбати гарний будинок за п’ятсот тисяч рублів. Це досить прийнятно для таких цілей, як проживання, або робота на території даної країни.

У будь-якому випадку, можна вкладати гроші не тільки у власну нерухомість, але й інвестувати в якогось виробника. Так чи інакше, нерухомість на території Європи можна знайти недорогу.

Як згадано раніше, сто тисяч рублів (смішна ціна) може забезпечити Вам квартиру в Болгарії. А Болгарія, як ніяк – курортне держава. Можна вважати, що Ви маєте свій шматочок курорту постійно, вклавши лише невелику суму. Єдине, треба провести ремонт.