Добре жити у хмарочосі?

Людська натура така, що, чим вище перебуваєш, тим ти величніше і могутніше…

У кожному мегаполісі є висотні будівлі, хмарочоси з блискучими склом і дзеркалами, навівають думки про високі досягнення людства, про його успішне існування, про високих швидкостях.

У хмарочосах, зазвичай, понад тридцять поверхів.

Жити в такому будинку почесно і престижно, але зручно і безпечно? Не всі добре переносять висоту.

Згідно зі статистикою, близько п’яти відсотків населення – акрофобы, тобто моторошно бояться висоти, а сім відсотків не можуть перебувати в замкнутому просторі – страждають на клаустрофобію.

Наступна проблема – швидкісні ліфти. Не у всіх організм здатний адаптуватися до різкого перепаду тиску, коли ліфт злітає вище тридцятого поверху.

Темно в очах, дзвенить у вухах – такі відчуття виникають у особливо чутливих. Вельми протипоказано це і вагітним.

Окремі хмарочоси, зведені до 2007 р., мають тільки чотири ліфти в секції. В «години пік» його очікування доходить до декількох хвилин.

Проведені дослідження показують, що після сорока секунд бездіяльності у людини настає фаза подразнення.

Залежний мешканець верхніх поверхів і від кондиціювання, т. к. кватирки у нього не відкриваються з-за сильного висотного вітру, а в жарку погоду, у випадку поломки кондиціонера або перебоїв з електроенергією, в квартирі буде нестерпна задуха.

жити в хмарочосі

Через непередбачуваність погоди, обіцяний при купівлі, чудовий вид з вікна не завжди тішить. Часто небо буває затягнуте хмарами, які становлять навколишній пейзаж.

Дуже актуальна тема напору води. Не тільки в нашій країні, але і за кордоном люди скаржаться на його слабку силу. Часто нижні мешканці, за своїм розсудом, реконструюють розводку труб, забираючи таким способом більшу кількість гарячої води.

У хмарочосах проживає величезна кількість людей, розташовано безліч офісів, конференц-зали, ресторани, паркування, тобто – це великий людський мурашник, де ти ніколи не будеш знати своїх сусідів, а сусіди – тебе, а, відповідно, нікому немає справи до того, що відбувається навколо.

Проблемою є безпека мешканців: терористична і пожежна. Пожежні сходи досягають висоти дванадцятого поверху, а що робити у випадку пожежі або непередбачуваної ситуації проживають вище?

Робота та проживання на поверхах, вище дев’ятого, а що говорити про хмарочосах, зменшують імунітет і працездатність з-за слабкого геомагнітного поля, відбуваються збої в роботі нервової, вегетативної та серцево-судинної систем…