Дорога зараз нерухомість в Європейських країнах?

У даній статті ми постараємося відповісти на таке питання, як: «Дорога зараз нерухомість в Європейських країнах?» Щоб відповісти на це питання, нам необхідно ознайомитися з світовою статистикою, в якій відображені ціни на нерухомість в Європейських країнах за останні десять років…

Згідно авторитетному виданню, яка базується на відстеженні цін на житло, ми можемо дізнатися, що на даний момент в списку найдорожчих міст, що стосується нерухомості, на першому місці стоїть місто Люксембург, який відібрав це місце біля Лондона, займав першу сходинку до дві тисячі шостого року.

Згідно Російському інформаційному агентству, мінімальною ціною на нерухомість в столиці Великого Герцогства є чотириста вісімдесят п’ять тисяч рублів, у той час як у Лондоні ціни піднімаються до планки чотириста сімдесят чотири тисячі. Третій рядок у цьому рейтингу займає місто Берн, в якому середня ціна на квартиру становить чотириста сорок тисяч рублів.

Найприємніші і прийнятні ціни в Європейській частині світу, на думку соціологів, у Софії – столиці Болгарії. Там середня вартість квартири досягаємо близько вісімдесяти тисяч. Безумовно, Софія приваблює своїми цінами на нерухомість безліч іноземних інвесторів, які зацікавлені в цьому і придивляються до житла у Східній Європі.

Варто також відзначити, що Софія б’є всі немислимі рекорди: тільки уявіть, у 94 відсотків населення цього міста є власна нерухомість. Це просто немислимо.

нерухомість в Європейських країнах

На німецькому ринку житла абсолютно особлива ситуація. Експерти DB Research нагадують, що з початку другого тисячоліття нерухомість в Німеччині не тільки не дорожчає, але і дешевшає майже на 10 відсотків. Насамперед, це пов’язано з низькими темпами економічного зростання країни.

Проте з 2009 року ціни на житло починають зростати, особливо з 2011, в якому відбувається просто вибуховий підняття цін на нерухомість. В той же час і збільшується дохід німців.

Таким чином, індекс доступності житла залишається незмінним, що призводить до поступового повернення до того часу, коли німці з легкістю могли дозволити собі гідне житло. Але, незважаючи на це, прогнозисти передбачають зростання цін на нерухомість у Німеччині.

Сприяти цьому буде приємна економічна політика країни, яка дозволяє стабільно розвиватися економіці. Так само низький рівень кредитних ставок може зіграти свою роль, і не варто забувати про те, що німці ощадний народ, і саме ці заощадження можуть піти на купівлю житла…