Дорожнеча пітерських елітних квадратів

Санкт-Петербург завжди був пов’язаний з розкішшю і імперськими смаками знаменитих монархів. Отже, і житло тут має бути саме елітне. Як, наприклад, пентхаус, розташований у будинку на Мічурінської вулиці…

Розкішні апартаменти налічують 6 кімнат і розташовуються на 8 і 9 поверхах цегляного будинку, загальна кількість поверхів в якому так само – 9. Цікаво відзначити, що це одна з небагатьох новобудов у центрі Пітера, яка розташовується в безпосередній близькості від Петропавлівської фортеці, Петровській набережній, Соборної мечеті, а також будиночка Петра I.

Загальна площа такого житла налічує 270 квадратів, з них під житлові потреби відведено 150 квадратних метрів. Ось вже де, справді, є, взагалі, все, чого душа забажає, – найвищого класу дизайнерський ремонт і кінозал з шумоізоляцією. Сама сучасна акустична система, кабінет, 2 спальні.

Цілих 4 санвузли і мармурове джакузі. Зауважте, що вся сантехніка і меблі тут встановлено, виключно, з італійських салонів. Тераса площею 30 квадратів повністю засклена і облаштована каміном. Вона призначена для розміщення тут зимового саду.

Дорожнеча пітерських елітних квадратів

А ось відкрита тераса налічує цілих 40 квадратів – саме з нього можна побачити центральну частину міста. Сервіс на висоті – консьєржі і відеоспостереження, охорона, підземний паркінг. До речі, одне місце для авто включено у вартість квартири. Ціна за таке пишність становить 110 мільйонів рублів.

Однак, чому це настільки дорого, і що станеться з житлом надалі? За твердженнями фахівців, ціни ринку нерухомості Пітера, насамперед, обумовлені ексклюзивністю квартир. І, так як подібні апартаменти є єдиними представниками такого класу, то ціна на них завжди буде дещо завищена.

І ціною тут має продавець, який зовсім не в останню чергу бере до уваги свої амбіції.

Не забувайте про те, що нечувана ціна означає, що квадратні метри, дійсно, будуть стільки коштувати – просто продавець хоче за неї стільки виручити.

Не забувайте торгуватися, хоч це і нехарактерно для такого цінового сегмента. Але, як показує практика, реальна ціна квартири куди нижче, ніж вона заявлена офіційно. Нерідко тут використовується маркетинговий хід за завищення ціни – цим привертається увага до «товару»…