Доступна нерухомість на Кіпрі

В даний час стало дуже популярним придбання нерухомості за кордоном, в тому числі і на Кіпрі…

Вплив на купівлю будинків на Кіпрі надають три найголовніші причини.

По-перше, для роботи на острові. При цьому природно необхідний переїзд на постійне місце проживання.

По-друге, будинок на Кіпрі – це досить вигідне вкладення фінансових коштів.

І, по-третє, сама основна причина покупки нерухомості на Кіпрі – це бажання мати у власності будинок, де може відпочивати вся сім’я.

За словами фахівців, щодня підвищується кількість іноземних громадян, які купують нерухомість на Кіпрі в цілях інвестиційного зростання.

Також було сказано, що до кінця 2010 року відбудеться значне зростання купівельної спроможності на даний вид нерухомості.

Не так давно на ринку нерухомості Кіпру почала працювати послуга, що дає постійний дохід від оренди. Вона надається забудовником. Це означає, що виплачується покупцем 20 % від вартості квартири (будинку).

Таким чином, покупець стає власником нерухомості. А решта суми виплачується ним протягом кількох років. Це можна назвати купівлею нерухомості в кредит.

нерухомість на Кіпрі

Для тих, хто реалізує нерухомість на Кіпрі, це досить вигідно: таким чином, вони привертають до купівлі будинків більше число покупців.

Апартаменти ж здаються в оренду забудовником. Це може принести близько 5-ти % річних від вартості житла всього за 5 років. На свій розсуд забудовник надає людині дані апартаменти у тимчасове користування, а точніше – на рік.

Безсумнівно, оренда житла на Кіпрі має дуже великий попит серед туристів, часто відвідують острів. Внесено пропозицію про будівництво будинків з урахуванням смаків російських покупців.

З цього випливає, що щорічно збільшується кількість росіян, які виявляють бажання придбати нерухомість на Кіпрі.

Якщо у Вас є бажання відпочивати на березі Середземного моря не раз на рік, проводити час на природі, дихати чистим морським повітрям, і Ви маєте в розпорядженні на це кошти, тоді придбання будинку на Кіпрі – це цілком для Вас. А це ще й вигідне капіталовкладення…