Доступна нерухомість в Євросоюзі

Болгарія є лідером серед найбажаніших місць для покупки нерухомості. Агентство нерухомості DOKI повідомляє про те, що тільки за перший квартал цього року понад 15% купівельних заявок звернені саме до Болгарії…

В країні спостерігається дуже варійований рівень життя, у зв’язку з цим змінюються і ціни на нерухомість.

Наталія Завалішина, генеральний директор компанії «Distant Property» повідомляє про те, що дві країни – Туреччина і Болгарія – володіють самими широкими діапазонами цін.

У цих країнах покупка нерухомості може обійтися Вам від п’ятдесяти тисяч євро за маленьку кімнату до декількох мільйонів євро за величезні апартаменти або пентхауси.

Вартість на нерухомість у цих країнах зростає не так швидко завдяки тому, що вони – члени Європейського співтовариства.

Варто зауважити, що в перший час після вступу Болгарії в ЄС, був помітний сильний стрибок цін на об’єкти нерухомості.

нерухомість в Євросоюзі

Ця країна приваблює покупця і тим, що процедура оформлення покупки нерухомості є досить простий.

Для прикладу візьмемо придбання квартири на Сонячному березі або котеджу на Золотих пісках.

Щоб обзавестися там нерухомістю Вам достатньо буде оформлення мінімуму документів, до речі, часу витратити за це доведеться також зовсім небагато.

Покупця приваблюють також і невеликі податки, і зовсім невисокі витрати. Обмежень на придбання об’єктів нерухомості для іноземних громадян відсутня.

Фахівці з центру DOKI говорять не тільки про доступних цінах на нерухомість, але і відзначають простоту операції по здійсненню угоди купівлі-продажу. До речі, забудовники часто самі впроваджують власні системи багаторічних відстрочок.

Саме тому Болгарія з кожним роком стає все більш і більш популярною країною для покупки нерухомості. Ще одним плюсом є те, що в Болгарії Ви можете купити квартиру куди дешевше, ніж у Москві. Розвинена система кредитування, яка допоможе Вам із придбанням квартири під вигідний відсоток…