Доступне житло молодої сімї

Сьогодні для кожної родини самої глобальної проблемою є придбання власного житла…

Назбирати на нього стало просто неможливо, тим більше, якщо ваша сім’я вже вміє дітей і потреби, як і ціни зростають з кожним роком.

Сьогодні що б вирішити цю непросту задачу, існує федеральна програма « Доступне житло для молодої сім’ї» яка працює і вже дала свої результати.

Якщо вам немає тридцяти, ви нещодавно уклали шлюб, але змушені проживати з батьками, де площа складає менше 12 квадратів на одного мешканця або знімати тимчасове житло – то ця програма для вас.

Звичайно, сьогодні багато молодих людей просто не знають про цю допомогу, інші не вірять, що вона справді діє для всіх, інші обмежені доходами до такої міри, що навіть не замислювалися про нього.

Але не варто опускати руки і тягнути час, втрачаючи свій шанс, відкладаючи вирішення цього питання.

Для початку вам необхідно звернутися в місцевий відділ молодіжної політики або у відділ житла, і там більш докладно дізнатися про цю програму.

У різних регіонах свою реалізацію вона проходить по різному етапу: в основному вона залежить від загального списку учасників, наявність у вас дітей і, звичайно ж, обмеженості площі.

Напевно ви запитаєте, в чому ж полягає допомогу держави? А відповідь дуже проста в отримання субсидії, яка виділяється з федерального бюджету і частково фінансується з обласного бюджету.

Дана грошова сума витрачатися тільки цілеспрямовано на початковий внесок або погашення житлового кредиту.

Розмір субсидії залежить від вашої родини і квартири. Якщо ваша сім’я має дитину, то ви отримуєте 40 %, а якщо немає то35%. від середньоринкової вартості придбаної квартири, головна умова в придбання цей розрахунок не менше 18 квадратних метрів на одного. Ви запитаєте, скільки ж часу ви можете витратити, щоб вирішити цю проблему вибору і придбання?

житло молодої сім’ї

І знову нагадуємо, що в цій програмі може взяти участь тільки молода сім’я в перші три роки законного шлюбу. А ось винятком може стати тільки неповна сім’я і сім’я де є дитина, а подружжю менше 30 років.

Якщо ви є учасником цієї програми, і у вас народжується дитина, то ви маєте право на отримання додаткової субсидії, як на третю особу.

Але і для учасників підпрограми існують дві перешкоди: великий список протяжність не на один рік, так і іншу суму доведеться гасити самостійно. Адже, щоб взяти іпотеку необхідно мати постійний і великий заробіток що не можуть дозволити собі молоді пари.

Сьогодні саме з — за недостатньої платоспроможності вибувають з програми. Отримавши житловий сертифікат на субсидію, сім’я із-за невеликих доходів, отримує відмову в кредиті, а самостійно накопичити 60% просто неможливо.

Ось така програма може дозволити вам отримати компенсацію за придбання житла. Головне вирішите цю проблему сьогодні і не залишайте на майбутнє думаючи що прийде кращий час…