Дизайн радиаторы


Сьогодні у Вас є унікальна можливість придбати дизайн радіатори за кращою ціною на ринку України. Ви можете не тільки прикрасити свій інтер’єр, але і обладнати свій будинок якісними обігрівачами європейського виробництва. Великий вибір моделей, розмірів і конструкцій. Вони не тільки Вас обігрію холодними вечорами, але і впишуться в Ваш дизайн і будуть виглядати як шедевр світового живопису. Не мало, важливо звернути увагу на їх технічні характеристики. Надійні, безпечні, висока тепловіддача, довгий термін служби. Вся продукція на гарантії і сертифікована. Скористайтесь можливістю прикрасити і зігріти свій будинок. У нас найкращій дизайн радиаторы.

Дизайнерські радіатори
Найчастіше опалювальні радіатори асоціюються з чавунними батареями, популярними при Радянському Союзі. Зроблені на совість, вони добряче псували інтер’єр громіздкістю і простотою. Тому подібні конструкції приховували під кованими решітками або портьєрами. Але дизайнери впоралися з цією проблемою, створивши багатофункціональні і привабливі радіатори.

Сучасні дизайн радіатори справляються з безпосереднім завданням обігріву приміщення, і естетично не вибиваються із загального оформлення. Для створення такої побутової техніки використовуються різні матеріали: чавун, сталь, деякі сорти деревини, міцне скло, сплав міді і алюмінію.