Елітна нерухомість в Чорногорії

У зарубіжних інвесторів Чорногорія традиційно асоціюється з можливістю придбання недорогої нерухомості. Квартири на Балканах досі залишаються порівняно дешевше, ніж в інших країнах Середземномор’я…

Елітна нерухомість Чорногорії привернула до себе увагу інвесторів після кризи. Зараз найбільш цікавим і вигідними об’єктами для інвестування є вілли, котеджі, міні – готелі.

До категорій елітної нерухомості тут належить житло від 150 тис. євро. Найбільше попитом у Чорногорії користуються квартири і будинки вартістю в 150 – 200 тис. євро. Кожен четвертий покупець готовий придбати будинок вартістю в 700 тис. євро.

Елітна нерухомість в Чорногорії

Лише 3% ринку припадає на частку елітної нерухомості вартістю в 1 млн. євро і більше. Завдяки знаменитим гірськолижних курортів країни попит на житлові комплекси зростає ще більше.

За оцінками міжнародного консалтингового агентства Knight Frank, в 2009 році попит на елітне житло тут зріс на 65% порівняно з попереднім роком. Також інтерес покупців полягає в тому, що куплену нерухомість в Чорногорії можна вдало здавати в оренду: взимку – любителям гірських лиж, а влітку – экотуристам.

При всьому цьому ціни на нерухомість в Чорногорії порівняно нижче, ніж в таких гірськолижних курортах, як Швейцарія чи Австрія.

Фахівці радять поквапитися тим, хто хоче, але ще розмірковує над купівлею елітних квадратних метрів на узбережжі Адріатики або на гірськолижних курортах. Так як на ринку нерухомості на сьогоднішній день відзначається тимчасове затишшя.

Причиною цього стала відміна на автоматичне дозвіл проживання при купівлі житла. При цьому елітна нерухомість в Чорногорії може тимчасово подешевшати, оскільки забудовники готують до здачі велика кількість елітних будинків і вілл преміум класу…