Елітні квартири Петербурга

Поняття «елітні будинки» в Санкт-Петербурзі не таке, як у Москві…

Тут з початку 90-х років елітними стали називати відремонтовані старі будинки, коли з брудних, обшарпаних, нерідко з тріщинами будинків після євроремонту виходило, так зване «елітне житло».

З 2000 року рівень життя зріс, і в місті з’явилися новобудови елітної нерухомості в центрі міста. Будинки цього періоду мають архітектуру під назвою «Північний модерн».

У 2004-2007 рр. отримали розвиток і стали популярними багатоповерхові житлові кондомінімумів.

Які ж вимоги пред’являють покупці до елітного житла Санкт-Петербурга.

Елітні квартири

Головна вимога – місце, де розташована нерухомість.

Треба щоб будинок знаходився в такому місці, звідки можна дійти пішки до Ермітажу, Марсового поля і Неви. Воно повинно обов’язково мати власну парковку або підземний гараж.

Самими першими набувачами таких квартир в «золотому трикутнику» були іноземні громадяни. Ціни і сьогодні регулюється угодами з ними. Іноземці скупили тут половину елітного житла.

Також зараз реконструюються і старі будинки для цього в будинках розселяються цілі під’їзди. Під час реконструкції змінюються перекриття, і поліпшується зовнішній вигляд будівель. Але сьогодні спостерігається тенденція щодо скорочення житлового фонду в цьому місці.

Будівлі реконструюються під комерційні об’єкти.

До недоліків придбання елітного житла відноситься і те, що дуже складно отримати дозвіл, як на придбання, так і на реконструкцію, тому що весь історичний центр Петербурга охороняється ЮНЕСКО…