Елітні квартири Санкт-Петербурга

Для столиці, елітні будинки – це сталінські споруди, які робилися за індивідуальним проектом. Плюс до всього сьогодні все частіше покупець дивиться на прилеглу інфраструктуру…

Він хоче бачити і власну парковку, і підземний гараж. Основна вимога, яка не змінюється вже протягом багатьох років, – це місце, де розташовується нерухомість.

Найчастіше ріелторами розширюється територія до житлових кварталів на Фонтанці по Суворовському проспекті.

Хоча цей статус район отримав не відразу.

Тут панує величезна щільність населення і не дуже хороша екологія, житловий фонд відчутно зношений, а про паркувальні місця мова і не заходить.

Однак звідси легко можна дістатися пішим ходом до Ермітаж, Неви, Марсова поля.

Елітні квартири

Подібного роду об’єкти нерухомості почали активно скуповувати іноземці. Різко зрослий попит відповідно підняв ціни на нерухомість «золотого трикутника».

На нинішній день іноземцям вже належить близько 50% подібної нерухомості. Ціни на елітні об’єкти нерухомості в Санкт-Петербурзі зазнають таке зростання через наплив іноземців, які бажають придбати такий об’єкт.

Але іноземці, буквально скуповують Пітер – це не єдина причина високих цін. Якщо починається реконструкція будівлі, виселяється або окремий під’їзд, або і зовсім весь будинок цілком, мешканцям це вигідно, так як поліпшення житлових умов відбувається без їх особистих капіталовкладень.

Але сьогодні намітилася тенденція, в якій більшість будівель реконструюється не під житлові площі, а під будівлі для офісів. Тут виникає маса значних проблем, оскільки більшість будівель в Санкт-Петербурзі – це пам’ятки культури і мистецтва, а з цього випливає те, що вони знаходяться під охороною ЮНЕСКО…