Хто такий ріелтор?

Ріелтором називають фахівця, який працює у сфері нерухомості та представляє об’єкти продажу потенційним клієнтам. Спеціалізація ріелтора може бути абсолютно різною – як на оренді певної ділянки, так і на купівлю-продаж певної землі або приміщення…

Прийнято вважати, що дилетанти в сфері нерухомості займаються орендою землі, а досвідчені фахівці сміливо можуть займатися продажем.

Але не думайте, що, якщо у вас в місті знаходиться агентство нерухомості, то тут вас зустріне кваліфікований агент, який знає всі тонкощі своєї роботи.

Насправді, їх дуже мало, так як спектр обов’язків у повноцінних працівників дуже великий: аналіз всіх правових документів, перевірка ринку, рекламна кампанія всіх об’єктів даної нерухомості, збір документів, які є необхідним атрибутом для укладення договору, придбання землі, оформлення вашої домовленості, а також дипломатичне вирішення всіх питань, які можна вважати спірними.

Простіше кажучи – пошук компромісної ситуації під час виробничих проблем. Ви можете легко визначити, який стаж у ріелтора, простеживши, як він будує свою промову і рекламує дану нерухомість.

Як правило, такі люди дуже спритно і прагматично будують пропозиції для презентації об’єкта.

Спочатку це повинна бути вступна інформація, яка просто знайомить вас з товаром, потім обов’язково описуються його особливості – не переваги, а якісні особливості будинку: матеріал, стійкість, вік і. т. д.

Хто такий ріелтор?

В кінці, щоб закріпити свою презентацію, ріелтор обов’язково висловить всі переваги даного об’єкта, і назве аргументовані причини, чому ви повинні купити цей будинок. Після ретельного аналізу цього будинку він назве ціну нерухомості.

І, природно, у вас не виникне питання, чому така висока ціна, так як переваги будинки були викладені тільки що. На продаж даного товару дуже впливає термін, за який клієнт бажає продати нерухомість. Саме тому не чекайте, що ріелтор назве вам точну ціну об’єкта.

Всі знають, що, якщо клієнт потребує великої кількості грошей, отже, йому потрібно терміново продати квартиру, і він ставить ціну набагато менше. Для цього ріелтор повинен дізнатися найменші тонкощі даного товару, щоб підібрати потрібну ціну.

Послуги по роботі з нерухомістю надають не тільки ріелторські компанії, але і, у свою чергу, брокери та маклери, які виступають так званими, посередниками між покупцем і продавцем. Щоб ваша фірма по роботі з нерухомістю була легалізована, вам просто необхідно зареєструвати її і вибрати основну сферу її діяльності.

І пам’ятайте, якщо ви вирішили користуватися послугами ріелтора, радимо вам перевірити посвідчення працівника, яке вказує на його професійний статус, так як шахрайство у цій сфері сьогодні дуже поширене…