Іпотека

Іпотека, як нам усім відомо, досить складний і відповідальний крок, на який може зважитися не кожен чоловік…

Але коли житлові умови не дозволяють подальшого зростання сім’ї або їх, цих умов, немає взагалі, доводиться задаватися таким питанням і вирішувати проблему з житлоплощею за допомогою іпотеки. Перше, що необхідно врахувати при виникненні думки, взяти квартиру в іпотеку, це можливість її щомісяця погашати і не один рік.

Це питання треба продумати з особливою ретельністю, прийняти до уваги будь-які непередбачені витрати: оплату комунальних послуг, харчування і багато іншого. Визначтеся з початковим внеском і щомісячними платежами, чи витримає їх ваша сім’я.

Іпотека

Банк не хоче, що б його обдурили, і тому просить надати йому ваші офіційні доходи з офіційного місця роботи. Додаткові доходи враховують не всі банки, на це теж треба розраховувати, як правило, в таких банків завищені процентні ставки.

Величезний плюс мають молодята без утриманців, молоді пари, чий дохід в сукупності є значним аргументом на користь позичальника при прийнятті рішення банком про надання іпотеки.

Ще не багато банків, дозволяють вибирати позичальників з числа близьких родичів, чий дохід при необхідності може бути додано до доходу позичальника.

Але все вище перераховане не дійсно, якщо позичальник не має офіційного, постійного місця роботи, тому що ні один серйозний банк не видасть кредит непрацюючому людині. Звичайно, знайдуться банки, які розкидають кредитами наліво і на право, але і процентна ставка знову ж, буде помітно вище.

Так що, краще вам працювати на стабільній роботі, зі стабільним високим заробітком, тоді можна сміливо влазити в борги і погашати іпотеку кілька років…