Кілька слів про квартирах-лилипутах

Народ, як відомо, дуже гострий на язик. Яких тільки словосполучень не придумає! Просто диву даєшся. А головне, «не в брову, а в око»…

Ось, наприклад, нещодавно з’явилася нова «народна творчість» з тієї ж опери. Мова піде про «квартирах-лилипутах». Повірте, таку назву придумати міг тільки народ. Виходить, що є квартири-велетні, а є і квартири-ліліпути.

Безумовно, квартири-ліліпути це житлові приміщення найменшою площею. Виявляється, що бувають квартири площею навіть вісім квадратних метрів. І це загальна площа. До речі, «квартири-ліліпути» користуються підвищеним попитом у населення, тому і вартість їх висока.

квартири-ліліпути

Наприклад, однокімнатна квартира площею вісім квадратних метрів була виставлена на продаж у столиці за ціною 233 тисячі рублів за квадратний метр. Ця ціна в рази вище, ніж вартість квадратного метра житла бізнес-класу.

Не секрет, що елітне житло і житло бізнес-класу мають величезні площі, а, отже, вартість їх більшості населення «не по кишені». Ось і намагаються росіяни купити «квартири-ліліпути», ціна яких, на жаль, зростає з дня на день.

Від безвиході і від безгрошів’я наші співгромадяни згодні жити в квартирах-лилипутах», де кімната площею всього чотири квадратних метра. Коли на ринку з’являється попит, то обов’язково з’явиться і пропозиція.

Таким чином, під «квартири-ліліпути» переробляються, як службові приміщення в житлових будинках, так і господарсько-побутові «підсобки». Розповідають, що в одному будинку було передбачено і функціонувало якесь службове приміщення для двірника, де він переодягався і зберігав свій нехитрий інвентар.

Площа всього шість квадратних метрів. І ось цю «підсобку» спритні люди примудрилися перетворити в житлове приміщення і виставили на продаж. Що стосується ціни цього «пенала», то вартість квадратного метра становить аж триста тисяч рублів. Як бачите, «гра варта витрачених на неї свічок»…