Клієнт повинен знати всі обовязки свого ріелтора

Клієнт наймає ріелтора для того, щоб останній надав йому ріелторські послуги належної якості і на високому професійному рівні…

У зв’язку з чим, виникає питання, а в чому ж конкретно полягають ріелторські послуги? Або, а що ж може і зобов’язаний зробити ріелтор для свого клієнта?

Природно, ріелторські послуги платні, і ріелтор просто зобов’язаний відпрацювати свою зарплату, а клієнт повинен упевнитися, що ріелтор «не дарма їсть свій хліб» і гроші не витрачені даремно.

По-перше, у сферу діяльності ріелтора входить вивчення і оцінка самого об’єкта нерухомості. Причому, об’єктивна оцінка, від результатів якої залежить сума угоди купівлі-продажу. Це найважливіший момент.

Вивчити і оцінити – значить, у найкоротші терміни і кваліфіковано зібрати всі необхідні документи та інформацію щодо об’єкта.

По-друге, на підставі отриманої інформації аудитор складає докладний опис об’єкта нерухомості для публікації в ЗМІ (газети, журнали, інтернет тощо), з метою реклами.

Бажано, з додатком фотографій для наочності. Постійно контролює і оновлює публікації.

обов’язки свого ріелтора

По-третє, бере участь у передпродажної підготовки нерухомості, тобто допомагає власникові привести об’єкт у найбільш привабливий вигляд, причому з мінімальними витратами.

Питання не пусте, оскільки ці рухи здатні принести істотний дохід. Зі слів ріелторів, від п’яти до п’ятнадцяти відсотків вартості об’єкта.

По-четверте, організовує і проводить, так званий, «показ» об’єкту потенційним покупцям.

При цьому заході не повинні бути присутніми і сторонні небажані особи, які здатні зіпсувати.

І, нарешті, в-п’ятих, проводить необхідні переговори, а також супроводжує угоду до закінчення, тобто аж до моменту реєстрації угоди та отримання всіх грошових коштів.

Але для того щоб у вас все вийшло, дуже важливо перевірити даного ріелтора, тобто те агенство з нерухомості, яке ви звертаєтеся. Зробити це можна за допомогою інтернету, пошукати там відгуки, або розпитати у знайомих і друзів, можливо хтось вже стикався з ними.