Коли легше знайти квартиру для оренди?

За твердженням експертів, знайти квартиру для знімання легше всього літа. Саме в цей час збільшуються пропозиції і знижуються ціни…

Багато орендодавці здають своє житло на час своєї відсутності, поки самі живуть на дачах або їдуть у відпустки.

Але, якщо поставити перед собою мету, то навіть в цей час можна зняти хорошу квартиру на тривалий термін.

Орендна плата залежить від багатьох факторів: від стану квартири, її місця розташування, типу будівлі, в якій знаходиться орендоване житло.

Для початку визначте, які фактори для вас найбільш значущі при зніманні квартири, а які – відходять на другий план.

Так вам буде легше визначитися з пошуком «свого» квартири. Найдорожчі квартири зазвичай розташовані далеко від центру. Якщо квартира в поганому стані, то її орендна вартість також буде невисока.

На орендну плату впливає також віддаленість транспортної інфраструктури. Якщо ви обмежені в засобах, то доведеться розглядати будь-які варіанти.

Можна навіть розглядати не квартири, а кімнати, які часто здають в оренду літні люди.

Важче знайти квартиру, якщо ви не маєте прописки у даному населеному пункті. Адже господарі, в цьому випадку, йдуть на ризик, здаючи в оренду житло людині без прописки. Непросто знайти гідне житло, володіючи обмеженими засобами.

знайти квартиру для знімання

Будьте готові до того, що за невеликі гроші вам запропонують квартиру у віддаленому районі і, швидше за все, без ремонту. Не потрібно розраховувати на сучасну комфортабельну меблі і хорошу побутову техніку.

Найчастіше, невисока орендна плата пояснюється необхідністю внесення передоплати за кілька місяців вперед або власнику житла необхідно терміново виїхати. У цих випадках потрібно бути обережним і ретельно обдумувати всі варіанти.

Іноді орендна плата знижується, якщо орендодавець надає житло на нетривалий термін. Якщо ви не хочете міняти житло кожні пару місяців, обережно підходьте до таких пропозицій.

Ціна може бути знижена внаслідок того, що квартира продається, і власник просто хоче отримати вигоду, здаючи в оренду таке житло до моменту продажу. Через пару місяців вам можуть несподівано повідомити про необхідність переїзду.

Всі ці випадки необхідно обов’язково враховувати при складанні договору оренди квартири, щоб не зіткнутися згодом з несумлінною поведінкою орендодавця…