Кому довірити переїзд квартири?

Для всіх людей переїзд в нову квартиру або будинок є важливою подією, якого вони з нетерпінням чекають…

Кожен з нас мріє переїхати в квартиру побільше, красивіше, позатишніше, ніж попередня.

Але ті, хто, хоч раз, вже переїжджав на нове місце проживання, знають, що це досить клопітка подія, яка дуже негативно впливає на нашу нервову систему.

Недарма в народі існує прислів’я: «Краще три пожежі, ніж один переїзд». Ця проблема, швидше за все, полягає в тому, що більшість наших громадян веде осілий спосіб життя, і буває, що все життя проживають в одній квартирі.

Багатьох просто жах охоплює, коли вони уявляють, що їм доведеться зібрати всі свої речі, розібрати меблі і зі всім цим перебратися у нове житло.

І це – правда, за весь час нашого життя ми навіть не знаємо, скільки всього накопичилося в нашій квартирі, і скільки ми володіємо.

Неможливо ж це просто зібрати і віднести на смітник. І при цьому виникає чергова проблема: де знайти вантажну машину, щоб перевезти все, де знайти тверезих вантажників, щоб не розбили холодильник, мікрохвильову піч та іншу техніку, і найголовніше – все скласти, щоб потім можна було щось знайти.

переїзд квартири

Але не варто забувати, що на дворі 21 століття, ми живемо в цивілізованому світі, і всі ці клопоти й проблеми можна довірити спеціальній команді, яка займається переїздами день від дня.

Ми ж не самі капітальний ремонт будинку робимо – для цього є спеціально навчені люди, які займаються цим не один день. Так і з цим – довірте свій переїзд професіоналам.

Отже, щоб особливо не напружуватися і не нервувати, найкраще звернутися в мувінгову компанію. Група досвідчених і тверезих вантажників за мінімальний час перенесе вміст однієї квартири в іншу, і при цьому всі ваші речі і техніка залишаться в повному порядку. А вам залишиться тільки проконтролювати і перевірити роботу. Хіба це не краще?

Природно, як ви платите за ремонт, гарячу воду, світло і інші види послуг, так і доведеться заплатити за переїзд, і точну суму назве вам представник компанії тільки після того, як оцінить масштаб роботи.

Підпишіть договір, попередньо ретельно вивчивши його. У ньому повинні бути прописані основні пункти роботи. Може таке статися, що зламається ліфт, і вам доведеться самим всю меблі піднімати наверх. Так, в договорі має бути прописано про відшкодування вартості майна, в разі його псування…