Кримінальний «квартирний бізнес» захлеснув всю країну!

В даний час житлові квартирні аферисти і шахраї вже не «працюють» в поодинці, а організовують цілі злочинні співтовариства…

До речі, такі банди плодяться як кролики. Мабуть, кримінальний «квартирний бізнес» приносить величезні гроші.

Дійсно, якщо раніше «рекетири» трясли виключно підприємців, то тепер злочинці взялися за найбільш незахищені верстви населення.

Бізнесмени вже мають свої «даху» і при необхідності можуть дати належну відсіч тим, хто спробує «зазіхнути» на їх власність.

Що стосується п’яниць, наркоманів, самотніх людей похилого віку, психічно хворих людей, то з ними набагато простіше і безпечніше.

Зауважимо, що ця категорія громадян цікава тим злочинцям, що мають у власності житло, яке, як відомо, великих грошей коштує.

Залишається лише забрати у них нерухомість, продати і покласти гроші в кишеню. Як бачите, все досить просто.

У кожній банді є свої навідники, які підшукують «лохів», тобто потенційних жертв.

В більшості своїй це дільничні інспектора поліції, соціальні працівники, судові пристави, лікарі та ін

квартирний бізнес

За виконану «роботу» навідники отримують свою частку, а жертва передається для «обробки» наступній структурі злочинного співтовариства.

Як правило, наводчикам невідомі інші члени банди, а справу вони мають з окремим конкретним представником, через якого отримують завдання і йому ж передають «результати роботи». Зроблено це спеціально, щоб в разі провалу навідника, сама банда не постраждала.

Бойова група банди вже з «клієнтом» особливо не церемониться, а домагається потрібного з допомогою паяльників і прасок. Іноді жертв вивозять на орендовані квартири і насильно тримають до тих пір, поки клієнт «не дозріє».

Погрожуючи фізичною розправою, власника змушують відмовитися від власного житла. Коли все необхідне підписана, то нещасного бідолаху шахраї відвозять в ті краї, «де Макар телят не пас».

За неофіційними даними зараз в далеких і глухих селах «проживає» величезна кількість колишніх городян, які втратили своє житло. Їх ніхто не шукає, вони нікому не потрібні. Поступово спиваються і тихо вмирають…