Купівля нерухомості в Ізраїлі

Ізраїль – країна стабільно розвивається економіки, високого рівня життя і не менш розвиненої інфраструктури. Сфера обслуговування в Ізраїлі дорівнює світовим стандартам…

Одним з найбільш привабливих напрямків бізнесу є розвиток туристичного бізнесу. З цього випливає, що попит на нерухомість в Ізраїлі досить високий.

Купівля нерухомості в Ізраїлі

Стати власником нерухомості в цій країні може практично будь-який іноземець. Для цього не обов’язково оформляти постійне місце проживання. А при купівлі житлової або комерційної нерухомості для ведення бізнесу можна розраховувати на швидке отримання громадянства.

Проводити операції з нерухомістю. в Ізраїлі може лише адвокат, який має ліцензію, дозвіл на подібний рід діяльності.

Перед здійсненням операції майно перевіряється адвокатом на «юридичну чистоту». Після успішної перевірки нерухомості між продавцем і покупцем оформляється угода купівлі – продажу. Договір підписується після сплати застави продавцю. Застава становить 10% від загальної суми нерухомості.

Послуги адвоката повністю оплачує покупець. Процес реєстрації нерухомості може затягтися до 6 місяців.

Податок на придбане майно в Ізраїлі становить від 5% якщо сума об’єкта понад 150 000 доларів. Якщо ж новий власник нерухомості вирішить перепродавати куплене майно, то він звільняється від повторного податку в разі перепродажу…