Купівля нерухомості в Туреччині

Придбання нерухомості в Туреччині це в першу чергу влаживание грошей для того що б надалі дорожче продати…

По-друге це отримання прибутку при здачі в оренду,і звичайно ж покупка для постійного проживання, що дозволяє вам отримати одразу вид на проживання і по закінченню 5 років проживання, ви маєте право на отримання громадянства.

Розберемо моменти придбання нерухомості:

Перше. Необхідно знайти об’єкт.

При цьому укладається договір з продавцем, завірений в нотаріальній конторі, де вказується покупець і власник, вартість покупки, графік оплати, строк реєстрації і терміни оформлення в ТАПУ

Друга. Необхідно взяти дозвіл на придбання нерухомості від військового управління в Ізмірі і в Головному Кадастровому Управлінні.

Третє. Отримання підтверджуючого документа від військового управління в Ізмірі і Головному Кадастровому Управлінні в Анкарі. Приблизний час розгляду документів 2 – 6 місяців.

Купівля нерухомості в Туреччині

Цей документ підтверджує, що дані відомства не експлуатую нерухомість і дає вам дозвіл на придбання.

Четверте. Коли ви отримаєте схвалення з Ізміра і Анкари вам необхідно всі документи готові зрадити в Кадастрове управління.

Де відбувається остаточна оплата з продавцем і підписується акт реєстрації купівлі-продажу нерухомості в кадастрових книгах. Потім вам видають виписку з цього акта, звана ТАПУ. Цей документ, що підтверджує ваше право власності на це житло.

П’яте. Щомісяця вам доведеться платити квартплату, званої в Туреччині Айдат. У різних домовласників Айдат різний, в залежності від площі квартири, прилеглої території і кількості різних видів обслуговування.

При купівлі квартири у забудовника дата заселення є датою першої оплати Айдата. При купівлі вторинного житла, Айдат починає сплачуватися з дати отримання права власності і сплачуватися незалежно постійно живе власник чи ні. При оренді квартири Айдат орендарем не сплачується…