Купувати чи елітну нерухомість?

В даний час ринок житла пропонує своїм покупцям елітні квартири, як на ринку новобудов, так і квартири, представлені на ринку вторинного житла…

Передбачити, які квартири будуть більш затребувані, практично неможливо. Фахівці з ринку елітного житла також розходяться в своїй думці з приводу переваг покупців.

Пропонуємо Вашій увазі думки експерти декількох компаній, що працюють на ринку нерухомості.

Представники компанії «Садиба» говорять про тяжіння своїх клієнтів до ринку нового житла, пояснюючи це масовістю виведення на продаж нових квартир, розташованих в реалізованих компанією багатоквартирних комплексах.

Колектив відділу елітних новобудов в особі свого начальника Ірини Комкова (компанія Absolute Realti Advisors) також відзначає інтерес покупців до новобудов, пояснюючи це тим, що нові квартири розглядаються, перш за все (в більшості випадків) як об’єкти для інвестицій.

Директор відділу житлової елітної нерухомості Е. Тейн (агенство Knight Frank) вказує, що високі ціни на нерухомість, представлену раніше на продаж, є результат низької активності в роботі фахівців з реалізації первинного елітного житла.

Проаналізувавши ситуацію, фахівці компанії Knight Frank в даний час віддають перевагу ринку вторинної нерухомості. Крім цього, при реалізації житла цієї категорії не доводиться витрачати додаткові кошти.

Представники компанії EVANS стверджують, що і первинний, і вторинний ринки житлової елітної нерухомості користуються однаковим попитом. Переваги залежать тільки від індивідуальних планів кожного конкретного покупця.

Якщо квартира є об’єктом інвестування і ніяких обмежень в часі у покупця немає, то в такому разі вибір клієнта зупиняється на фонді нового житла. Якщо ситуація прямо протилежна, увагу покупців насамперед звертають на об’єкти ринку вторинної нерухомості.

Купуєте Ви елітну нерухомість або берете в оренду, особливо якщо справа стосується столиці, будьте готові до солідним витрат.

Купувати чи елітну нерухомість

Але, не варто забувати про те, що придбане житло буде для Вас не тільки особистої фортецею, але і правильним інвестиційним рішенням.

Тим більше, що останнім часом серед покупців елітного московського житла все частіше стало можливим зустріти мешканців інших міст Росії.

Громадяни ж іноземних держав зазвичай елітні московські метри беруть в оренду.
Ігорем Шубіним, представником компанії Soho Realty, був відзначений інтерес до оренди елітних житлових приміщень і у наших заможних співгромадян.

Для таких клієнтів на першому місці стоїть економія часу і грошей при оренді відповідного їх соціального стану житла. Купівля житлових приміщень у власність майже завжди пов’язано з істотними витратами часу, коштів. Але, частіше за все, це відноситься до приїжджим клієнтам ріелторських компаній.

Для тих же, хто планує влаштуватися в Москві, варіант з орендою не вирішує проблемної ситуації. Для них питання купівлі відповідного житла залишається першорядним…