Купувати, знімати або продавати квартиру тепер можна за допомогою Інтернету

У період знаменитого кризи, торгівля в Інтернеті стала дуже популярною. А на онлайн-прилавках став з’являтися такий товар як нерухомості…

У Росії в мережі Інтернет з’явився сервіс купівлі та продажу нерухомості онлайн. Творці стверджують, що за допомогою нового торгового механізму можна значно збільшувати кількість угод: по міському регіону – на 10%, і у віддаленому регіоні — на 35 %.

Клієнти повинні оцінити зручності здійснення таких дистанційних угод. Тільки як працює така система продажів і вона є надійною?

Як відомо, продавцям нерухомості давно було зручно використовувати Інтернет для торгівлі та рекламних оголошень.

Саме в Інтернеті розміщуються сервіси, які оцінюють і підбирають нерухомість, а також є всілякі оренди баз, послуги ріелторських компаній. Тільки багатьох такий продаж квартир довго бентежила і не викликала особливої довіри.

Першими, хто наважився зайнятися такими продажами, були британці. Вони створили пробний аукціон в глобальній мережі Інтернет, на якому продавали будинки. Результат був позитивним. З допомогою Інтернету було продано 143 об’єкта.

Бачачи успіхи англійців у цій справі, влада Санкт-Петербурга теж вирішили спробувати свої сили в цій галузі. Коли затвердили план приватизації в місті, вже до кінця 2010 року було прийнято рішення виставити нерухомість на електронні торги.

На думку експертів, такий метод дуже зручний. Він дозволяє покупцям мати всю необхідну інформацію про об’єкт, полегшує покупку і призначення ціни. З допомогою Інтернету, також, можна розширювати базу клієнтів, так як послугами цієї мережі користуються і іноземні інвестори.

Процедура покупки через даний сервіс зовсім не складна. Спочатку заповнюється і надсилається заявка на угоду на сайт компанії. Після закінчення доби дана заявка розглядається, а потім з клієнтами працюють відповідальні менеджери.

продавати квартиру

Коли обидві сторони домовляться, то покупцеві потрібно буде відправити електронною поштою в дану компанію скан свого паспорта. Після цього клієнт отримує вже підписаний договір, при якому надсилається оригінал на пошту, а копія — в електронному вигляді. Вже можна придбану таким методом квартиру, називати своїм.

Інтернет-магазин по продажу нерухомості є і в Красноярську. Тільки він розрахований на допомогу в пошуках квартир для оренди. Такий сайт пропонує контакти власників, а не саму нерухомість.

Працює такий онлайн-магазин за схемою: вибір потрібної квартири, потім надсилається повідомлення на необхідний номер та видаються контакти власників для безпосереднього спілкування.

Як при будь-яких операціях, так і при віртуальних при купівлі та оренді квартир можуть бути ризиковані ситуації. Клієнти повинні повністю усвідомлювати те, що вони купують дане житло, навіть і дороге, ні разу не бачивши його.

Кожен покупець нерухомості має визначитися, що йому потрібніше всього – повна безпека придбання, або швидкість і зручність…