Купуємо нерухомість бразильську

Літературного героя Остапа Бендера не покидали думки про Ріо-де-Жанейро. Бразилія для сучасного вітчизняного покупця, поки що, залишається загадкою, і ринок нерухомості росіянами, практично, не освоєний. Популярність бразильської нерухомості з кожним роком набирає все нові і нові оберти…

Головна мета, яка штовхає іноземних громадян на покупку будинку або апартаментів в цій країні, – бажання добре відпочити в екзотичному місці.

Купуючи бразильську нерухомість, нерезидент країни автоматично отримує візу на 5 років, яка, правда, дає право щорічно перебувати в «країні карнавалів» не більше 6 місяців. Для відпочинку це, звичайно, більш ніж достатньо.

На вулицях Бразилії іноземців найбільше вражає відсутність поліцейських. Для відпочинку і проживання в цій країні створено безліч чудових умов.

Ті, хто загорівся мрією про будиночку в Ріо, наймають агента, який прекрасно володіє португальською мовою. У Бразилії в останні роки бурхливими темпами йде будівництво житла, тому з вибором об’єктів ніяких проблем не виникне.

На жаль, багато іноземні громадяни змушені відмовитися від ідеї придбати заповітні апартаменти в Бразилії, ледь дізнавшись, що іпотека в цій країні відсутній. Так що, якщо немає потрібної суми, доведеться зупинити свій вибір на об’єктах в якій-небудь іншій країні.

Купуємо нерухомість бразильську

Але вихід, як відомо, є завжди. У бразильських банках, наприклад, можна взяти солідний кредит. Але договір доведеться оформляти лише на 5 років. Правда, люди, здатні викласти за нерухомість в далекій країні не одну сотню тисяч доларів, в іпотеці, швидше за все, не потребують.

Купується зазвичай ще не збудована нерухомість.

Іноземні громадяни в Бразилії мають право набувати у власність майже всі види нерухомості. Виняток становлять ті території і будівлі, які розташовуються в безпосередній близькості від військових об’єктів, біля кордонів іноземних держав та в прибережних районах.

Щоб придбати нерухомість, необхідно приїхати до Бразилії, обов’язково зареєструватися, і відкрити в місцевому банку рахунок. Через довірених осіб всі ці дії проробити теж можливо, але цей випадок обговорювати доведеться, безпосередньо, з ріелторами, які працюють на ринку бразильської нерухомості.

У Бразилії перевести гроші не завжди просто. Долари в цій країні беруть, але особливо не шанують. Курс долара дуже незручний…