Купуємо нерухомість на Кіпрі

Фахівці в галузі нерухомості відзначають зростання числа зацікавлених іноземних громадян в покупці нерухомості на острові Кіпр…

Одним з визначальних факторів, що формує високий попит на нерухомість Кіпру, є купівля нерухомості для інвестиційних цілей.

Також фахівці відзначають, що останнім часом спостерігається зростання кількості іноземців, які купують нерухомість на Кіпрі.

Зазначена тенденція зростання попиту на кіпрську нерухомість стала особливо помітна з кінця 2010 року, коли купівельна спроможність населення істотно зросла.

Для купівлі будинку на Кіпрі можна виділити найпопулярніші і суттєві передумови:

— по-перше, це робота на острові, тому переїзд на острів доцільний і цілком закономірний;

— по-друге, це фінансово-виправданий спосіб вкладення коштів у нерухомість;

— по-третє, купівля будинку на Кіпрі для доступного сімейного і особистого відпочинку на узбережжі Середземного моря.

Вже сьогодні, велика кількість російських громадян мають можливість і бажання постійно проживати на Кіпрі. Тому для цих цілей на Кіпрі будують будинки за спеціальними проектами і максимально наближені до смаків росіян.

нерухомість на Кіпрі

Останнім часом, на Кіпрі успішно реалізується процедура отримання доходу від здаваної в оренду нерухомості, яка надається самим забудовником. За зазначеною процедурою потенційний покупець виплачує 20 % від реальної вартості будинку або квартири, при цьому отримуючи статус законного власника нерухомості.

Решту суми він сплачує забудовнику протягом кількох наступних років. Така процедура покупки нерухомого майна є купівлею нерухомості в кредит. Продавці нерухомого майна на Кіпрі добре розуміють вигоду від такої угоди, залучаючи якомога більше потенційних покупців.

Оренда будинків і квартир дуже популярна і затребувана в середовищі великої кількості туристів, відпочиваючих на Кіпрі. Тому, забудовник сам здає в оренду апартаменти, і це приносить йому дохід приблизно в 5% річних від вартості житла протягом п’яти років.

Забудовник дає можливість клієнту (орендарю) проживати в орендованих апартаментах протягом одного року. Покупка нерухомості на Кіпрі – економічно доцільна й дає безліч переваг, як для відпочинку на березі Середземного моря та лоні природи, так і для вигідного вкладення інвестицій в нерухомість…