Купили квартиру? Переїжджаємо без проблем!

Ви придбали нерухомість, про яку так давно мріяли. Хочеться швидше переїхати на нове місце проживання і зайняти благоустроєм свого гніздечка…

Але згадавши про те, скільки потрібно зібрати речей, перевезення меблів, витратити нервів, відразу полювання переїхати кудись дівається.

Переїзд!.. Одразу на думку приходять слова відомого прислів’я. Не треба панікувати! В наші дні існує безліч контор-перевізників, які професійно здійснюють переїзд «під ключ».

Мувінгові компанії з’явилися на ринку російських послуг порівняно недавно, в кінці дев’яностих років минулого століття, але вже добре себе зарекомендували.

В європейських країнах ці послуги мають більший досвід, тому наші мувінгові фірми активно переймають їхній досвід. Послуги контор по здійсненню переїзду користуються в наші дні підвищеним попитом.

Переїзд «під ключ» планується заздалегідь, враховуючи всі побажання замовника. Речі завчасно упаковуються для їх збереження при переїзді, доставляються за адресою та розпаковуються безпосередньо при замовника.

Меблі та велика побутова техніка відразу займає свої місця, інший скарб розкладається на розсуд клієнта. Збереження майна гарантується мувінгової фірмою. Задоволеному і бадьорого замовнику залишиться тільки накрити стіл до приходу гостей.

Переїжджаємо без проблем

Вся операція «переїзд» починається із звернення в одну з фірм по телефону. Уточнюються всі деталі: які речі куди і коли необхідно перевезти. Тут же погоджується попередня вартість комплексу послуг.

Для того, щоб уникнути можливих неприємних моментів, необхідно відразу довідатися про те, що конкретно включає в себе переїзд «під ключ». Потрібно визначитися, чи потрібні послуги по розстановці всіх речей, або тільки допомога з великими габаритами.

Щоб не довелося доплачувати пізніше, можна скласти перелік необхідних вам послуг. Менеджер фірми відвідує замовника у зручний для нього час і досконально оцінює перевозиться майно.

Після цього менеджер з’ясовує наявність вантажних ліфтів за адресою нової нерухомості, а також ширину сходових прорізів та коридорів.

Узгодивши всі деталі, залишиться лише трохи почекати прибуття службовців мувінгової фірми, щоб вони допомогли вам перебратися на нову квартиру.

Але тут вже розпаковувати речі вам доведеться самим, але погодьтеся, це не так важко як самому здійснювати переїзд.