Купили квартиру? Переїжджаємо без проблем!

Є стійке переконання, що переїзд – аналог стихійного лиха або, як мінімум, двох пожеж…

Можливо, думка це залишається стійким саме з-за того, що в Росії мувінгові (від англ. to move – рухатися, негласних. переїжджати) компанії почали працювати лише у другій половині дев’яностих. На той момент за океаном подібні послуги бізнесмени почали пропонувати ще на початку дев’ятнадцятого століття.

Ситуація весь час поліпшується, жахи самопального переїзду залишаються в незатишному минулому, про професійних перевізників, що пропонують переїзд «під ключ», дізнаються все більше людей.

При цьому, вони відпрацьовують всі етапи цього непростого шляху і вирішують всі супутні проблеми: упаковку речей, перевезення, розвантаження, розміщення по місцях, охорона перевезених речей – компанія на час перевезення бере на себе повну відповідальність за них.

Переїжджаємо без проблем

На ділі Вам залишать тільки турботи по організації свята «входження в новий дім». Починається цей процес з дзвінка в відповідну компанію, в ході якого обговорюються параметри переміщення: що, куди і коли треба возити. Також компанія у відповідності зі специфікою замовлення видає перші поради.

Так, вже досвідчений начальник, який займається відділ маркетингу компанії «Делікатний переїзд» Тетяна Громак вказує на необхідність ухилятися від сюрпризів одразу завдяки уточненню самого терміна «переїзд під ключ», оскільки потрібно точно встановлювати, за що передбачається додаткова оплата.

Зокрема, замовнику варто оцінити якість компанії, яка не говорить про пакування вантажу чи складання меблів. Взагалі ж вважається професійним переїзд, як «комплексна послуга». Також менеджер компанії сповістить про терміни і про величину суми оплати.

Сам він виїжджає на місце безкоштовно, і оцінює обсяг переміщуються речей. Ціна найчастіше в більшій мірі залежить від кількості габаритних речей, наявності спеціального ліфта і ширини коридору. Важливий акцент – після завершення оцінки ціна переїзду більше не обговорюється та не змінюється, якщо клієнт не змінює обсяги перевезеного.

Після вирішення тих питань, можна призначати дату і конкретний час для початку пересування на нове місце…