Квартира з видом на море

У Європі чимало країн, про яких жителі наших північних місць могли б мріяти, і одна з кращих – Італія. Вже з 19 століття тут проживали російські художники, що прибували для вивчення мальовничій класики і творили тут власні картини…

Італійської музі віддали належне і Максим Горький, і Микола Гоголь – але це не все жили там великі, ця країна стала другим домом для безлічі найвідоміших у сфері мистецтва.

Вже тоді, коли завдяки економічним змінам росіяни змогли фінансово забезпечити собі можливість подивитися світ, безліч їх одразу облюбували Італію.

Деякі прагнули за чудесами італійського дизайну модельного і на розпродажі мод у Мілані, інші дивилися найдавніші пам’ятки і милувалися живописом, хто вперше потрапляв на дійсно цивілізовані пляжі італійських курортів.

Квартира з видом на море

В умовах формування російського середнього класу виявилося бажання придбати тут і власну нерухомість. Постійний стабільний ріст цін на житло в Росії поставив питання про те, де вигідніше купувати: на Батьківщині, або в Італії – ціни вже практично не відрізнялися.

А в провінції на Апеннінському півострові буває і дешевше, ніж у Москві. На що з’явився інтерес до житла в Італії зреагували ріелторські фірми, причому, і російські, і зарубіжні.

Це призвело до несподіваного результату: саме тому, що росіяни купують житло в Італії, вона значитися в країнах-лідерах. Причина лідерства в тому, що країна має стабільну політичну систему, у неї прозоре законодавство, високий рівень європейської культури і сервісу, чудовий лікувальний клімат.

Не можна випускати з уваги найважливіші міркування престижності. При цьому, життя за кордоном доступна далеко не кожному. Покупці – переважно заможні бізнесмени, у яких у столиці РФ є справа, друзі і родичі.

Нерідко купують в Італії і заради інвестування вільних коштів, і для того, щоб потім здавати житло в оренду…