Квартири Підмосковя конкурують зі столичним ринком житла

Ні для кого не секрет, що ціни на московському ринку нерухомості значно збільшилися останнім часом…

Це відбувається із-за дефіциту площ для житлової забудови в межах МКАД. Тому все частіше погляди потенційних власників житла звертаються в бік Підмосков’я. Фактори, що роблять житло в Підмосков’ї все більш привабливим, очевидні.

По-перше, ціна квадратного метра підмосковного житла в середньому на $2000 нижче, ніж московського. Це, як правило, і є вирішальним!

По-друге, екологічна ситуація в Підмосков’ї краще без всяких сумнівів, що важливо для всіх, але особливо привабливо для сімей з маленькими дітьми та пенсіонерів.

Престижність району для таких категорій сімей має набагато менше значення, ніж склад повітря, котом дихають люди.

Квартири Підмосков’я

По-третє, зараз претензій до транспортного сполучення набагато менше (крім пробки, звичайно).

По-четверте, рівень розвитку інфраструктури в Підмосков’ї досить високий. В наявності магазини, спортивні комплекси, різні сервісні служби.

Найчастіше інфраструктура навіть краще, ніж у Москві, так як відповідає всім сучасним технічним вимогам і Стандартам.

Якщо новий мер Москви підтримає прийняте Лужковим рішення про децентралізацію, розвиток Підмосков’я вступить у нову фазу. Адміністративні будівлі в центрі Москви зводитися не будуть.

Ділові центри зростуть в Підмосков’ї, замінюючи собою склади й заводи радянських часів.

Аналітики прогнозують, що в такому випадку жителі Москви будуть їздити на роботу в Підмосков’ї, а не навпаки, тим більше що зводяться будівлі відповідають найвищим стандартам…