Квартири-студії. Основні характеристики та переваги

Сучасний ринок квартир в Москві відчуває наростання підвищеного інтересу до малогабаритним квартирам або, як зараз їх прийнято називати, до квартир-студій…

У теж час квартири з великими площами на сьогодні не дуже затребувані в столиці. Тенденція підвищеного інтересу у покупців до квартир-студій породжує підвищення пропозицій у цьому сегменті нерухомості.

Все більше забудовників, намагаючись задовольнити потреби покупців, збільшують кількість подібних квартир в нових будинках і житлових комплексах.Що ж являє собою сучасна квартира-студія?

Це квартири загальною площею до або трохи більше 30 квадратних метрів. При такій невеликій площі ці квартири «примудряються» виглядати дуже просторо (навіть порівняно зі стандартною однокімнатною квартирою такої ж площі).

У такій квартирі на одному просторі розташовуються кухня, їдальня, вітальня, спальня і кабінет. Своєрідний мікс в одному флаконі.

Такі квартири все частіше набувають не тільки творчі натури (як було прийнято вважати раніше), але й молоді сім’ї, для яких заробити і зібрати на більшу квартиру в нинішніх умовах московських цін, не завжди реально.

Квартири-студії

На сьогоднішній день таку квартиру можна придбати за невеликі, за московськими мірками, гроші. Так вартість їх у Москві починається від 3500000 рублів. І часто при такій покупці вас влаштує варіант іпотеки.

А це вже більш прийнятно для починаючої життя сім’ї. Розмір виплат по іпотеці в цьому випадку частенько приблизно дорівнює орендної вартості схожого житла. Але в цьому випадку, ви будете платити за свою власність, і на серці від цього стане легше.

Студії так само цікаві для студентів, а також бізнесменів, чиє життя часто протікає в роз’їздах. На думку багатьох фахівців по нерухомості, такі квартири і далі будуть користуватися стабільно високим попитом у москвичів і людей, які переїжджають в нашу столицю.

А значить, на них можна звернути увагу і тим, хто вкладає кошти у нерухомість, так як ці ліквідні квартири принесуть їм хороший дохід в майбутньому.

Ці малогабаритні в сучасних новобудовах розкуповуються в мінімальні терміни. Це хіти, «гарячі пиріжки» продажів. І часто до моменту офіційної здачі нового будинку квартири-студії виявляються повністю розпроданими…