Майбутнє малоповерхового будівництва за мініатюрними будинками

Забудовники і девелопери упевнені, що майбутнє за «мініатюрними» приватними будинками зі студійним» інтер’єром. Дане житло, нібито, буде росіянам по кишені і неодмінно пожвавить ринок…

До речі,архітектурне бюро Revelations Architects вже розробило проект такого будинку. З-за кризи погіршився добробут народу, будівництво малоповерхове житло населенню не під силу.

Здешевити «малоповерхівки» до розумних меж, за зрозумілих причин, ніяк не вдається. Вихід один: це зменшити площу.

Таким чином, будівельники мають намір почати зведення маленьких приватних будинків, ціна яких буде на порядок нижче.

Що стосується площі, то вона буде в межах всього тридцяти квадратних метрів. Звичайно, не фонтан, але зате дешево і жити можна.

Будівельники налаштовані дуже оптимістично і вважають, що «мініатюрні» будинку припадуть нашим співгромадянам по душі.

По-перше, якщо маленька площа, то і податок на нерухомість буде невеликим. По-друге, від площі залежить і розмір платежів за житлово-комунальні послуги.

Але, це, безумовно, все добре. Однак виникає питання, а як раціонально використовувати невелику житлоплощу?

малоповерхове будівництво

У «мініатюрному» будинку кожен зайвий сантиметр на рахунку і за нього доведеться боротися. На цей рахунок, і розроблений так званий «студійний» інтер’єр, який відкидає все зайве. Наприклад, туалетна та ванна кімнати суміщені. Скажете, незручно, але діватися нікуди.

Або замість великої газової плити використовується двоконфорочна. Мета цих рухів домогтися вільного простору, причому, якими способами. Не виключені і розкладні стільці, відкидні ліжка, меблі з висувними шафами і т. д.

Можна піти на хитрість, використовуючи безімпостние вікна, які створять ілюзію простору. Певну видимість широти створять, як світле підлогове покриття, так і білу стелю.

До підбору кольорів треба поставитися дуже серйозно, оскільки правильно підібрані кольори зорово створять враження комфорту і затишку.

Безперечно, що це все від безвиході, від безгрошів’я і не від хорошого життя. Але краще мати такий будинок, ніж тулитися по чужих кутках…