Малоповерхові квартирні будинки

В останні роки, сміливо потіснивши таунхауси на ринку нерухомості, на лідируючі позиції виходять малоповерхові квартирні будинки…

Малоповерхові квартирні будинки – це 3 — і 4-поверхові будинки, що зводяться за межами міста, в «зелених районах» і в безпосередній близькості від об’єктів соціальної інфраструктури.

Фактично, це міські будинки, перенесені в сприятливі екологічні умови поза меж міста.

Малоповерхова забудова не відноситься до числа найбільш економічних пропозицій на ринку нерухомості, і порівнянна за ціною, комфорт-класом, тобто нетипової забудовою, і з рисами, властивими бізнес-класу.

Однак для квартир в малоповерхових будинках характерно оптимальне поєднання площі та ціни.

При будівництві малоповерхових квартирних будинків не потрібен потужний фундамент. Сучасні технології виробництва базових матеріалів і конструкцій дозволяють зводити подібні будинки в стислі терміни, практично, на будь-якій території.

квартирні будинки

Все це значно здешевлює проекти, порівняно з елітними багатоквартирними будинками або таунхаусами. Єдина архітектурна концепція селищ з малоповерховою забудовою робить їх привабливими, ще й з естетичної точки зору.

У житлових комплексах, орієнтованих на малоповерхові квартирні будинки, є розвинена інфраструктура – зручні під’їзні шляхи, торговельні комплекси і спортивні майданчики, дитячі сади і школи, ресторани і кафе, паркінг.

Територія малоповерхових комплексів огороджена і знаходиться під цілодобовою охороною. Вони також орієнтовані на соціальні об’єкти прилеглих житлових масивів. З типовою заміської життям подібні комплекси ріднить близькість до лісових масивів та водних рекреаційних об’єктів, розміреність заміського життя, можливість облаштування майданчиків для барбекю і т. п.

Покупець квартир в малоповерхових комплексах – це представник середнього класу населення, менеджер або фахівець у різноманітних сферах бізнесу. Він володіє особистим автотранспортом, але для економії часу, здебільшого, користується громадським транспортом, в т. ч. і приміськими електричками.

Значна частина потенційних жителів «малоповерхівок» користується для придбання житла кредитними програмами і не відкладає переселення в нову квартиру на майбутнє…