Мінуси квартир в хмарочосах

Основні проблеми хмарочосів, вважаються елітним житлом, – це прохідний двір, сильна спека, хмари за вікнами та інші. Ми розглянемо найбільш актуальні проблеми, від чого вони залежать і на що впливають…

– Проблемою можуть стати навіть ліфти. Людський організм не встигає швидко адаптуватися до різкої зміни тиску при швидкій поїздці на останній поверх. Правда, варто обмовитися, що це стосується лише швидкісних ліфтів, звичайні ліфти такої проблеми не представляють, але з ними значно збільшується час на підйом і спуск.

– Якщо хмарочос забезпечений недостатньою кількістю ліфтів на ліфтову секцію, то в «години пік» період очікування ліфта досягає декількох хвилин, чому людина починає відчувати роздратування.

– Якщо система клімат-контролю на час вийде з ладу в жарку погоду, ні про які проветриваниях на останніх поверхах не може бути і мови, адже при сильних вітрах на висоті просто не передбачено відкриття кватирок. Так що, при поломки кондиціонера або перебої з електрикою в квартирі може стояти сильна спека.

– І, хоча, може здатися, що з висоти пташиного польоту відкривається прекрасний вид, навіть при вимите до блиску вікнах ясна погода стоїть не довше одного кварталу в році. А при високій хмарності на високих поверхах можна бачити лише пелену хмар.

Мінуси квартир в хмарочосах

– Мешканці високих поверхів хмарочосів часто скаржаться на слабкий напір води в трубах, це може відбуватися і з-за того, що власники нижніх поверхів могли самостійно змінити розведення труб у своїй квартирі, забираючи більший напір гарячої води собі. І такі скарги зустрічаються не тільки в Росії, але і у всьому світі від мешканців останніх поверхів хмарочосів.

– Не можна не згадати найбільш страшні проблеми, такі як пожежі або терористичний фактор.

– Незважаючи на «елітність» такого житла, хмарочос не є закритим комплексом і їм діляться з іншими. На нижніх поверхах, найчастіше, знаходяться ресторани, офіси, салони краси, і їх відвідувачі можуть користуватися дорогами, парковками і загальними зонами.

І навіть, якщо забудовник прорахував цю проблему і якимось чином приховав від очей мешканців сторонніх відвідувачів, претензії доступності нікуди не зникають. Приміром, якщо в клубному будинку на 15-20 квартир ваша служба безпеки зможе без проблем розібратися, ким є сусіди, то хмарочос – це мурашник, та здійснити перевірку буде в кілька разів складніше…