На які агентства нерухомості звертати увагу?

В першу чергу в маркетингових оголошеннях компанія показується номер ліцензії, дуже добре якщо ця цифра входить в першу сотню…

З цього можна зробити висновок, що власне ваші маклери працюють в цій сфері давним-давно – як мінімум, 5 років.

І всі ці роки їх діяльність бездоганна. Так як таку ліцензію продовжують щорічно.

І, коли репутацію агентства затьмарить певний злочинний конфлікт, то шанси пройти ліцензію дорівнюють нулю.

На цей випадок, може вплинути тільки швидкість вирішення подібних ситуацій, і тільки тоді агентства отримує нову ліцензію. Хоча фірма тепер не стане «однією з перших».

З номера в номер, кілька років поспіль компанія розміщує оголошення однакового об’єму і типу? Означає це, що становище її повністю стабільно.

Спочатку у фірми були «модулі» (оголошення в масштабах) об’ємисті оголошення, а далі стали менше?

Не виключено, що, власне компанія потрапила зараз не найкращі становище. У процвітаючою і почитающей себе витрати на рекламу мають всі шанси виключно зростати.

Відвідайте, місце розташування компанії – і вам треба туди з’їздити. До речі про розташування агентства,це має свої позиції: майже завжди компанія енергійно діє в прилеглих районах.

агентства нерухомості

Але це не має відносини до солідним агентствам, чиї відділення розташовані скрізь. Хоча в першу чергу ріелтори чудово представляють ринкову обстановку безпосередньо у власному регіоні.

Дана думка може бути корисним, але в тих випадках, якщо вам потрібно реалізувати житлоплощу, або ж ви збираєтеся придбати її в цьому регіоні.

За останні місяці з безлічі міських відділів з розміну та з ініціативи окремо взятих мешканців нашої планети виникли ріелтерського агентства, що спеціалізуються на операціях з нерухомістю в окремо взятому регіоні.

Схожа «тісний кваліфікація» допомагає винести всі тяготи жахливого ріелтерського світу, в команду якого входять кілька тисяч чоловік.

У більшості випадків, ці люди насправді чудово обізнані про цінову ситуацію у «власній» місцевості. Та вони й справді докладуть всі старання до того, щоб реалізувати вашу житлоплощу подорожче, а купувати – якомога дешевше…