Найбільш часті поломки душової кабіни.


Найбільш часті поломки душової кабіни.
Ролики для душової кабіни являють собою невеликі пристрої з пластику, металу або інших матеріалів, які кріпляться у верхній і нижній частині дверей і забезпечують плавне ковзання при відкриванні і закриванні. Щоб вибрати ролики правильно треба знати виробника душової кабіни(маркування) або підібрати аналог за розмірами, товщиною скла і вильоту від скла або профілю. Для точного визначення ролика треба заміряти діаметр колеса, отвір у склі або в профілі залежності на що воно кріпитися, виліт від підстави кріплення. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://adem.kiev.ua/repair-parts.html.
Ролики бувають різних типів,ексцентрики, суцільні, з накладкою з зворотного боку, з пружиною(як правило нижні), подвійні, одинарні. Так само обов’язковою процедурою є під час змащувати підшипники і рухливі частини. При установці треба грамотно відрегулювати ролі а надалі двері, щоб не було зазорів в з’єднанні магнітного профілю. При правильній установці, налаштуванню і хорошому догляді ролики без проблем прослужать протягом декількох років. Чи не найбільш інтенсивного навантаження при експлуатації душових кабін піддається така їх частина, як ролики – спеціальні пристрої, що забезпечують легке, плавне відкривання і закривання дверцят кабін.
Основу будь-якого ролика становить шарикопідшипник, завдяки якому обертання коліщатка відбувається плавно й рівно. Відмінності в зовнішньому вигляді цих елементів фурнітури обумовлені не тільки матеріалом, з якого вони виготовлені, але і їх структурними особливостями. старі ролики на душову кабіну будуть мати менший діаметр колеса, відмінним від нового. Прослужать вони недовго.